Çözüldü Yüksek RAM kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sasnow

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayar RAM'i bu sıralar gereksiz fazla kullanmaya başladı. Yardım edebilir misiniz acaba?

1688341163926.png

1688341204062.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, normalde 2 3 GB ile başlayıp sonradan Windows güncellemeler vs. ile arttırıyor Ram kullanımını. Daha hafif bir web tarayıcıya geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca 6gb ram çok sınırdı. Kurtarırı 8 veya üstü olurdu. Başlangıçta çalışan programlarınızdan kapatabildiğiniz ne varsa kapattığınızı düşünüyorm.

Bu rehberde belirtmiş kapatınca sorun yaşamayacağınız hizmetleri.

Bilgisayar kaç saattir açık görünüyor?

Bilgisayarımı Shift basarak kapatıyorum komple olarak kapanıyor.

Hocam, normalde 2 3 GB ile başlayıp sonradan Windows güncellemeler vs. ile arttırıyor RAM kullanımını. Daha hafif bir web tarayıcıya geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca 6 GB RAM çok sınırdı. Kurtarırı 8 veya üstü olurdu. Başlangıçta çalışan programlarınızdan kapatabildiğiniz ne varsa kapattığınızı düşünüyorum.

Teşekkür ederim.

Hocam, normalde 2 3 GB ile başlayıp sonradan Windows güncellemeler vs. ile arttırıyor RAM kullanımını. Daha hafif bir web tarayıcıya geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca 6 GB RAM çok sınırdı. Kurtarırı 8 veya üstü olurdu. Başlangıçta çalışan programlarınızdan kapatabildiğiniz ne varsa kapattığınızı düşünüyorum.

Benim RAM'imi şu anda Google 250 MB yiyor başka hiçbir şey açık değil ve %80 RAM kullanımı var.
Dün de aynı şekilde kullanıyordu bu günde.

1688371947754.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı