Yüksek RPM sistem toplamasını ne zaman tamamlayabilecek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Sylveon, aslında bu konu biraz oraya doğru gidiyor. Bana zaten bildirim düşüyor. Ürün konusunda soru işaretleri varsa bu konudan farklı forum üyelerini de etiketler.

@kino, vay be... Yok, cidden uğraşılmaz. Birden fazla parça olsa neyse ama aynı konularda döngü olmuş resmen.

@Sylveon, aslında bu konu biraz oraya doğru gidiyor. Bana zaten bildirim düşüyor. Ürün konusunda soru işaretleri varsa bu konudan farklı forum üyelerini de etiketler.
O konunun yeri burası pek değil.

Bütçe belirtip konu açıp öneri beklese en iyisi hatta farklı bileşenler için farklı konular açsın.

O konunun yeri burası pek değil.

Bütçe belirtip konu açıp öneri beklese en iyisi hatta farklı bileşenler için farklı konular açsın.

Açtım hocam, hatta o kadar çok konu açtım ki piyasada karşılaştırılacak ürün kalmadı.

Alacağım ürünlere karar verdim, konu açmama gerek yok artık :D.
Burası sohbet etmek için sadece.

Verdim, yani umarım.

O kasayı beğenemedim pek bu varken.
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh White MCB-D500D-WGNN-STU ARGB USB 3.2 E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa - incehesap.com

• Beğen
İfadeler: RPM
@RPM senin bütçen nedir? Şu ana kadar bitiremediysen acele etme zaten. 6600/6700 XT, RTX 3060 falan da bir görünsün piyasada. AMD'nin şu ana kadar çıkarttığı tüm kartlar üst seviye, 3060 Ti rakibi bile yok henüz. Orta seviye kartlar gelince işler kızışacaktır. RX 6800 ile 3070'in rekabeti çok iyi mesela.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• Beğen
İfadeler: RPM
@RPM senin bütçen nedir?

Ben olayı zamana yaydığım için belirli bir bütçem yok diyebilirim.

5600X ve 3060 Ti almayı düşünüyorum.

RTX 3060 gelirse 3060 alırım.

Edit: İyi geceler hepinize, bir işim çıktı, aktif olamayacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı