Yüksek RPM sistem toplamasını ne zaman tamamlayabilecek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elimde şu ikisi var sadece, konunun ilk mesajında da fotoğraf atmıştım:

Fiyatlarının böyle olduğuna bakmayın, ben RAM'leri 789 TL'ye, anakartı da 1300 TL'ye almıştım.

Şu an 1360 TL'ye sanırım B550 Tomahawk var. :D

Bunun fiyatı da baya düşmüş. Taş gibi anakart.

@Uchiha Shisui bu boy anakart ile plus modelleri arasında boyut olarak çok fark ediyor mu? B350 Plus var bende B550 düşünüyorum ama boyut ve görünüş olarak plus modelleri kasada hoş duruyor. Fiyat olarak da pek fark göremiyorum 100 TL ancak. Bazı anakartlar çok ufak duruyor kasada nedense beğenmiyorum. Sence hangisini tercih etmeliyim?

• Beğen
İfadeler: RPM
@kino

Ben Gigabyte B450M S2H'den bu anakarta geçtim. mATX bilgisi var ama @Sylveon'un dediği gibi o standardın dışına çıkılabiliyor. Benzer kasaları kullanıyoruz. Doldurduğu alan itibariyle bence güzel bir ürün. Sağladıkları da çok hoş. Performansı da cidden yerinde. Işık yok, bazı yerlerde soğutucu yok, havalı bir yanı pek yok. Yani kozmetik açıdan bir tık geride desek yanlış olmaz.

Yeri değil ama buraya yazayım dedim :D.

Ya ondan değil de.

Core Reactor taş gibi duruyor, böyle tüfekle vursan sağlam kalacak gibi.

Bir de ileride upgrade yaparsam üzerinde daha fazla giriş olduğu için işime yarar, sizce Core Reactor mü alayım?

Ya ondan değil de.

Core Reactor taş gibi duruyor, böyle tüfekle vursan sağlam kalacak gibi.

Bir de ileride upgrade yaparsam üzerinde daha fazla giriş olduğu için işime yarar, sizce Core Reactor mü alayım?

6 tane PCI-e varmış.

Core Reactor al gitsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı