Yüksek upload hızı

Gylexa

Decapat
İyi akşamlar arkadaşlar şu an Türk Telekom kullanıcısıyım 24mb'lik paketi kullanıyorum. 2.5 upload hızım var bana yüksek upload hızı lazım. İnternetten veya müşteri hizmetlerinden alt yapı sorgulaması yaptırdığımda hipernet 100mb ye kadar desteklediği gözüküyor fakat Türktelekom bana 50mb net veriyor ama asıl konu download değil upload hızım bana en azından 6-7 gibi hızlar gerekiyor. Bu hızı nası temin ederim veya başka hangi interneti kullanmalıyım? 100mb'lik bir pakete 4mb upload veriyolar ve daha yükseğini satın alamıyorum şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Türk Nete bak onlarda Upload da 100 e kadar veriyorlar. Altyapın ile ne alırsın bilemem. Ancak 6-7 yi rahatlıkla alırsın diye düşünüyorum. Ben şuan kullanıyorum 32 Download 7-8 Upload veriyor.

Saha dolabına uzaklık önemli. Onu bir sorgulayın. Ona göre teoride ne kadar hız alabileceğinize bakın. Daha sonra görüşürsünüz. Bir tanıdığınızın olması baya etkili olur benimde başıma gelmişti Turkcell 16 megabit hoz verebiliyoruz derken Turkcell’in saha elemanları gelip altyapı sorgusu yapıp 50 megabit sağlıklı bir şekilde vermişlerdi. Diyeceğim o ki çağrı merkezindekiler çok fazla sallamıyorlar benim kanımca kanlı canlı halletmek gerekiyor.

Türk Nete bak onlarda Upload da 100 e kadar veriyorlar. Altyapın ile ne alırsın bilemem. Ancak 6-7 yi rahatlıkla alırsın diye düşünüyorum. Ben şuan kullanıyorum 32 Download 7-8 Upload veriyor.
Tabi TürkNet YAPA altyapısındaysanız bu uploadı sağlıyor. Örneğin ben VAE kullanıcısıyım 100 Mbit download 4 Mbit upload alıyorum. Çünkü Türk Telekom hatlarını 4 Mbit ile sınırlıyor. Alt yapım 50 Mbit upload destekliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı