Turkcell Superbox Sınırsız 4.5G Paketi

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Arkadaşlar selam,

ofise Turkcell'in sınırsız 4.5G hızı sunan Superbox paketinden almayı planlıyoruz. Bugün başvurumuzu yaptık. 48 saat içinde geleceklermiş. Sorularınız varsa bağlantı sonrası yanıtlamak isterim.

Bazı bilgiler:
  • Huawei modem veriliyor bildiğim kadarı ile.
  • 300 Mbit download hızına ulaşılabilir dedi, göreceğiz.
  • Aynı anda 32 kişi birden bağlanabiliyormuş, muazzam!
  • 24 ay taahhüt.
  • Taahhüt esnasında 5G gibi yeni teknolojiler gelirse geçiş imkanı.
Bakalım, özellikle yüksek upload hızından çok ümitliyim açıkçası. Canlı yayınlara başlayabiliriz belki, ne dersiniz ha :neo::matrix:

Arkadaşlar selam,

ofise Turkcell'in sınırsız 4.5G hızı sunan Superbox paketinden almayı planlıyoruz. Bugün başvurumuzu yaptık. 48 saat içinde geleceklermiş. Sorularınız varsa bağlantı sonrası yanıtlamak isterim.

Bazı bilgiler:
  • Huawei modem veriliyor bildiğim kadarı ile.
  • 300 Mbit download hızına ulaşılabilir dedi, göreceğiz.
  • Aynı anda 32 kişi birden bağlanabiliyormuş, muazzam!
  • 24 ay taahhüt.
  • Taahhüt esnasında 5G gibi yeni teknolojiler gelirse geçiş imkanı.
Bakalım, özellikle yüksek upload hızından çok ümitliyim açıkçası. Canlı yayınlara başlayabiliriz belki, ne dersiniz ha :neo::matrix:

Sorum yok hayırlı olsun demeye geldim :) Umarım sıkıntı çıkmadan yayınları izleriz en kısa zamanda.

Fiyat bilgisi ne kadar? Kesin video çekiceksinizdir diye düşünüyorum video da genel kullanımdan ve gün içinde varsa dalgalanmalardan da bahsedebilirseniz sevinirim.

Benim için de Türk Telekom versiyonu lazım. ADSL ile LTE aynı ms olunca tek avantaj hız oluyor.
LTE'de 60/30 hız veriyor. Bana göre çok iyi.

Sizin için fiyatı merak ediyorum ben. :D

Umarım cihaz dandik değildir. Bulunduğunuz bölgeye gelen maksimum bağlantı gücünde bir aksama olmaz zaten ama 1-2 hafta veya 1 ay sonra cihazın performansında düşüş yaşanırsa lütfen bilgilendirin. @Recep Baltaş

Saygılar.

Yüksek upload hızı mı o nedir? Ofis Türkiye sınırları içerisinde değil galiba. (!)

Her daim parasını verip kullandığımız internet paketleri olduğundan 4 Mbit upload üstüne çıkamadık. Yıllardır 4K videoları akşamdan upload'a bırakıyoruz. Taşıma su ile değirmen dönüyormuş :p

Fiyat bilgisi ne kadar? Kesin video çekiceksinizdir diye düşünüyorum video da genel kullanımdan ve gün içinde varsa dalgalanmalardan da bahsedebilirseniz sevinirim.

279TL ve ilk aylarda 8 TL mi ne damga vergisi... Video çekmeyebiliriz reklama gireceği için. Duruma göre...

Fiyatı ne kadar?

Superbox 4.5G İnternet Kampanyası

Geri
Yukarı