Yükseltilen Windows 10'a format atmak

Om3rDoruk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarım bu aralar çok yavaşladı. Format atmayı düşünüyorum. Orijinal Windows. 8 den 10 a çevirmiştim. Ayarlar kısmından sıfırladım ama pek fayda etmedi. Buna nasıl format atabilirim ? Etkinleştirme v.s ister mi acaba ? Laptop olduğu için OEM key herhalde gömülü. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarım bu aralar çok yavaşladı. Format atmayı düşünüyorum. Orijinal Windows. 8 den 10 a çevirmiştim. Ayarlar kısmından sıfırladım ama pek fayda etmedi. Buna nasıl format atabilirim ? Etkinleştirme v.s ister mi acaba ? Laptop olduğu için OEM key herhalde gömülü. Yardımcı olursanız sevinirim.
Laptopunuzun altında product key duruyor mu ? Muhtemelen anakartınıza gömülüdür ama yine de garanti olsun istedim.

İşletim sisteminiz orjinal ise USB ile temiz kurulum yapabilirsiniz, yükleme esnasında sizden ürün kodunu istediğinde bu adımı atla gibi bir seçenek çıkıyor buna basarak yüklemeyi gerçekleştirin bilgisayar açılıp internete bağlandığında otomatik olarak aktifleşecektir.

İşletim sisteminiz orjinal ise USB ile temiz kurulum yapabilirsiniz, yükleme esnasında sizden ürün kodunu istediğinde bu adımı atla gibi bir seçenek çıkıyor buna basarak yüklemeyi gerçekleştirin bilgisayar açılıp internete bağlandığında otomatik olarak aktifleşecektir.
Hocam USB ile değilde bilgisayara medya aracı indirip oradan atamıyor muyuz ? USB yok elimde o yüzden.

Microsoftun sitesinden medya oluşturma aracını indirip yapacaksınız zaten, CD de hazırlanıyordu o araç ile yanlış hatırlamıyorsam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı