Yürümek aklıma geliyor ve yürümeyi unutuyorum

Bende de pes cavus olduğu için attığım her adımı düşündüğümde aynı şey oluyor. Tamamen psikolojik, düşünmekten vazgeçmek gerek.
Düşünmekten işte vazgeçemiyorum sıkıntı orda birde.

Oğlum kaç tane şizofren gördüm kaç tane ruh hastası gördüm akıl hastanesine yakınımı ziyarete gittim yürümeyi unutanı görmedim aşwkjdaşskldaslkj.

Sorunum ciddi dostum yürümeyi unutmaktan kastettiğim yürüyemiyorum değil yürüyorum ama kodlanmış robot gibi yürüyorum. Farkında mıyım evet farkındayım düzeltmek istediğim zaman olmuyor ben sansamda dışarıdan robot gibiyim hala.

Rahat ol kimse seni izlemez dert etme. Çeşitli şeyler dene olmazsa psikoloğa git. Mesela sokaktayken derin nefes al ver yaparak rahat bir şekilde yürüyün. Birinin sana baktığını hissediyorsan da takma ne olacak dostum o gelip seni yemeyecek. Eğer utangaçlık varsa çözmeyi dene eğer birçok şey denemene rağmen olmuyorsa psikolok.
Psikolog işini düşünmem lazım ama psikoloğa bile anlatmaya utanırım bu durumu. Dışarı çıktığım zaman rahat edemiyorum işte ve yürümem olsun herşeyim karışıyor birbirine. Özellikle izlenme duygusu.

Düşünmekten işte vazgeçemiyorum sıkıntı orda birde.

Sorunum ciddi dostum yürümeyi unutmaktan kastettiğim yürüyemiyorum değil yürüyorum ama kodlanmış robot gibi yürüyorum. Farkında mıyım evet farkındayım düzeltmek istediğim zaman olmuyor ben sansamda dışarıdan robot gibiyim hala.

Psikolog işini düşünmem lazım ama psikoloğa bile anlatmaya utanırım bu durumu. Dışarı çıktığım zaman rahat edemiyorum işte ve yürümem olsun herşeyim karışıyor birbirine. Özellikle izlenme duygusu.
Psikolog senin bu durumundan daha saçma ve garip şeyler görmüştür emin ol, ki durumun saçma değil zaten. Psikolog seni bu konuda anlayacaktır gitmen lazım. Sana burada "kafana takma" demekten başka seçeneğimiz yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı