Yüzdeki benleri aldırma

@MakeMyDay Hocam aldırdınız mı benlerinizi?
9 tane ben aldırdım. Yüz ve boyun bölgesinden.
Dört tanesi kusursuz olarak geçti. Sanki daha önce hiç ben yokmuş gibi o bölgelerde. İki tanesinin üst kısımlarda yarısı gitmiş doktor korkudan derine inmemiş. Diğerleri neredeyse yok gibi duruyor ama parmakla dokununca ben kökü hala orada. En sevmediğim yanağımda büyük ben vardı o kusursuz giden benlerden.

Dört tanesi tamamen yok. Diğerleri ise eskisinden daha iyi durumda.

2.kez doktorun yanına gitmedim. Kontrole vs gitmedim. Belki bunlarıda daha iyi halledecekti. Tam randevu alacakken Türkiye tam kapanmaya gitmişti pandemiden dolayı ama doktorun tavrını sevmediğimden de gitmedim. Doktorun önerdiği kremleri de almadım. Gerek yok diye çok yazı okudum internetten.

9 tane ben aldırdım. Yüz ve boyun bölgesinden.
Dört tanesi kusursuz olarak geçti. Sanki daha önce hiç ben yokmuş gibi o bölgelerde. İki tanesinin üst kısımlarda yarısı gitmiş doktor korkudan derine inmemiş. Diğerleri neredeyse yok gibi duruyor ama parmakla dokununca ben kökü hala orada. En sevmediğim yanağımda büyük ben vardı o kusursuz giden benlerden.

Dört tanesi tamamen yok. Diğerleri ise eskisinden daha iyi durumda.

2.kez doktorun yanına gitmedim. Kontrole vs gitmedim. Belki bunlarıda daha iyi halledecekti. Tam randevu alacakken Türkiye tam kapanmaya gitmişti pandemiden dolayı ama doktorun tavrını sevmediğimden de gitmedim. Doktorun önerdiği kremleri de almadım. Gerek yok diye çok yazı okudum internetten.
Devlet hastanelerinde ücretsiz mi oluyor?

Devlet hastanelerinde ücretsiz mi oluyor?
Bu arada dört değil beş tanesi kusursuz şekilde gitti. Yanlış söylemişim.
Devlet hastanesine gitmedim. Dermatolog doktora gittim özel kliniği olan.
Bilgim yok o konuda.
Ben bir kusur değildir ve doğal bir şeydir insanlardan saklamanıza gerek yok ve rahatsız olmanizada gerek yok bunlar gayet doğal şeyler.🙂🙂
Ben rahatsız olduktan sonra bütün dünya aşık olsa bile fark etmez. :)

Bu arada dört değil beş tanesi kusursuz şekilde gitti. Yanlış söylemişim.
Devlet hastanesine gitmedim. Dermatolog doktora gittim özel kliniği olan.
Bilgim yok o konuda.

Ben rahatsız olduktan sonra bütün dünya aşık olsa bile fark etmez. :)
Küçük benler için de aynı tedavi olunabiliyor mu?

Merhaba,

Genç yaşımda(22) sağa sola bile dönerken fazla ben olan yanağımı kimsenin göremeyeceği veya daha az insanın göreceği yere denk getirmeye çalışarak konum alıyorum.
Kötü hissediyorum. Özgüvenim yerlerde. Zaten gariban bir ailenin çocuğu olarak doğdum. Öyle üstüm başımda bir ezik genelde.
Üstüne bu suratımda olan benler.. Beni bitiriyor.
Benlerimi aldıracağım. Benlerini aldıranlar var mı?

Yüzünüzdeki benlerin alınması daha önemli şu an benim için o yüzden yüzünden ben aldıranlar var mı?

Kaç tane aldırdınız ve ne zaman aldırdınız? Şu an durumu ne beninizin alındığı yerin?
Veya bir yakınınızın aldırdığınıza gözünüzle şahit oldunuz mu? Öncesi ve sonrası olarak gördünüz mü?
Benim hocam aldırmıştı

Merhaba,

Genç yaşımda(22) sağa sola bile dönerken fazla ben olan yanağımı kimsenin göremeyeceği veya daha az insanın göreceği yere denk getirmeye çalışarak konum alıyorum.
Kötü hissediyorum. Özgüvenim yerlerde. Zaten gariban bir ailenin çocuğu olarak doğdum. Öyle üstüm başımda bir ezik genelde.
Üstüne bu suratımda olan benler.. Beni bitiriyor.
Benlerimi aldıracağım. Benlerini aldıranlar var mı?

Yüzünüzdeki benlerin alınması daha önemli şu an benim için o yüzden yüzünden ben aldıranlar var mı?

Kaç tane aldırdınız ve ne zaman aldırdınız? Şu an durumu ne beninizin alındığı yerin?
Veya bir yakınınızın aldırdığınıza gözünüzle şahit oldunuz mu? Öncesi ve sonrası olarak gördünüz mü?
Bizim hocanın suratında 6 tane vardı daha iyi bi surat şekli oldu

Küçük benler için de aynı tedavi olunabiliyor mu?
Doktor karar veriyor hangi ben alınabilir diye. Ben bir şey diyemem.

Benim hocam aldırmıştı

Bizim hocanın suratında 6 tane vardı daha iyi bi surat şekli oldu
Hocanızın o suratındaki 6 adet ben küçücük nokta şeklinde miydi yoksa hem nokta kadar küçük hemde bezelye tanesine yakın büyüklükteler miydi?

Geri
Yukarı