Yüzdelik dilimim kötü mü?

Bu ego ile yaşanmaz.
Muhtemelen ailesi harici sevgi görmemiş(belki ailesinden bile görmemiş), zamanının büyük kısmını boş boş oturarak geçiren ve insanları kötü hissettirmenin eğlenceli olduğunu düşünen asosyal sıkıcı bir tip.
Cıks kendisi 25 tane instagram motivasyon sayfası yönetiyor.

"O kadar fazla para kazan ki, insanlar senin işinin yasal olup olmadığını merak etsin."
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyse konuya gelelim.
Önemli olan yüzdelik dilimden öte hangi kesmin nereyi tercih edeceği. Ayrıca LGS çok umursanacak bir sınav değil. Geleceğini gittiğin liseden öte kendin belirliyorsun.
Yani şöyle söyleyeyim yüzdelik dilim olarak çok kritik bir noktadayım. TR'deki bütün okullar neredeyse benim yüzdeliğimdekileri alıyor çünkü. Muhtemelen anadolu, veya bu kelimenin tam anlamı ile s.lak saçma seçim sistemi yüzünden meslek. Ve harbi berbat ötesi bir meslek lisesi.

"O kadar fazla para kazan ki, insanlar senin işinin yasal olup olmadığını merak etsin."
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Neyse konuya gelelim.

Yani şöyle söyleyeyim yüzdelik dilim olarak çok kritik bir noktadayım. TR'deki bütün okullar neredeyse benim yüzdeliğimdekileri alıyor çünkü. Muhtemelen anadolu, veya bu kelimenin tam anlamı ile s.lak saçma seçim sistemi yüzünden meslek. Ve harbi berbat ötesi bir meslek lisesi.
Dediğim gibi, geleceğinizi siz belirliyorsunuz. Anadolu veya meslek lisesine gitseniz bile iyi bir gelecek yine sizin elinizde.

Bende LGS'ye girdim. 250 puan aldım. (Gram çalışmadım.) Benim notum iyi mi? Hayır. Çok fazla moralimi bozmadı. Sana tavsiyem ailen izin verirse dışarı çık, kitap oku yada oyun oyna.

Biraz kötü yapmışsın gibi ama canını sıkma Galatasaray Lisesi gibi yerlere gitmediğin sürece liselerin hiç bir farkı yok. Olay en sonda üniversite sınavında senle bitiyor.

Neyse konuya gelelim.

Bence motivaston sayfaları aksine çok daha moral bozuyor.

Bende LGS'ye girdim. 250 puan aldım. (Gram çalışmadım.) Benim notum iyi mi? Hayır. Çok fazla moralimi bozmadı. Sana tavsiyem ailen izin verirse dışarı çık, kitap oku yada oyun oyna.
Dışarısı aşırı sıcak. Akşam 9 gibi ancak serinliyor ama 10 dakika sorna da hava kararıyor. Evde kalıp müzik dinliyorum ben de.

(Dışarının sıcaklığını ölçmek için GÖLGEYE termometre koydum dijital bir şeydi ekranı erimişti gittiğimde)

Gayet iyi sonuç tebrikler. Çok da takma bu sınavı, önemli olan lisede ne yaptığın sonuçta.
Okul 1. yapmıyor kimseyi. 🙂
Ya hocam ailem 5 soru daha yapsaydın şu anda bu kadar debelenmeyecektik falan diyor %9 yerine %5 falan olacaktım yapsaydım o 5 soruyu daha kendimi başaramamış ve gereksiz birisi olarak hissediyorum şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı