Yüzlerce saat gömecek oyun önerisi

Krennos

Decapat
Daha fazla  
Son birkaç aydır oynadığım oyunlardan neredeyse hiç zevk almıyorum. Oynayabildiğim oyun sayısı çok az. Oyun arıyorum ama hep bilindik 700 liralık kopya Ubisoft oyunları dışında güzel bir oyun bulamıyorum. Bana yüzlerce saatimi gömebileceğim güzel bir oyun önerisi yapabilir misiniz?

Son birkaç aydır oynadığım oyunlardan neredeyse hiç zevk almıyorum. Oynayabildiğim oyun sayısı çok az. Oyun arıyorum ama hep bilindik 700 liralık kopya Ubisoft oyunları dışında güzel bir oyun bulamıyorum. Bana yüzlerce saatimi gömebileceğim güzel bir oyun önerisi yapabilir misiniz?

Stardew Valley, Minecraft, ASTRONEER mükemmel oyunlardır.
EVE Online

MMO veya arpg istiyorsunuz siz. World of Warcraft, Path of Exile, grim dawn, last epoch, Final Fantasy XIV, guild wars 2.. Bunlara bir bakın.

Aslında WoW oynamayı çok istiyorum ama oyun gerçekten çok pahalı geliyor ondan bir türlü bakamadım.

Size bağımlılık lazım hocam.
DotA 2 ya da Starcraft 2 olabilir belki de Diablo 3

DotA 2'yi denedim ama MOBA tür oyunların bana göre olmadığını cidden anladım :D

Aslında WoW oynamayı çok istiyorum ama oyun gerçekten çok pahalı geliyor ondan bir türlü bakamadım.

DotA 2'yi denedim ama MOBA tür oyunların bana göre olmadığını cidden anladım :D
Mobaya ben de alışamadım hocam, moba gereksiz geliyorsa belki Starcraft 2 sevebilirsiniz. Online strateji, RTS.
Hikayesi de harikadır, birincinin de ikincinin de (legacy of the void hariç, belki ben oynamaktan bıktım bilmiyorum, tekrar oynayacağım)

Geri
Yukarı