Yüzlerce saat sıkılmadan oynanabilecek oyunlar

Bugün Steam kış indirimleri saat 21.00'de bitecek. Saatlerce sıkılmadan oynayabileceğim oyun önerilerinizi bekliyorum.

Şimdilik Mount & Blade: Warband ve Fallout: New Vegas aldım.

StarWars™Battlefront™II 280 TL'den 83.99 TL'ye düştü, Online kısmında sıkılmadan 50-60 saat oynayabilirsiniz. Online oyun sevmiyorsanız RDR2, Far Cry 5, The Witcher 3 gibi oyunları tavsiye ederim.

F1 2020 ya da Satisfactory ne dersiniz? F1 2020'de kariyer yaparken lap %100 yaparsanız 1 yarışınız 1.30 saat sürüyor. 1 kariyeriniz 33 saat sürüyor bir de bunun My Team'ı var orda da var bi 50 saatiniz. Ama yarış seviyorsanız bir de kaza yapmayı seviyorsanız F1 2020 keyfinize göre olabilir.

Bugün Steam kış indirimleri saat 21.00'de bitecek. Saatlerce sıkılmadan oynayabileceğim oyun önerilerinizi bekliyorum.

Şimdilik Mount & Blade: Warband ve Fallout: New Vegas aldım.
Selamlar,
Bir çok güzel oyun tavsiye edilmiş. Ben de bir tane önereceğim : Terraria
Bu kadar basit görünen ama bir o kadar da derin olan, yeri geldiğinde dakikalarca araştırma yaptığım ve efsane eğlendiğim, güçlendigimi hissettigim, hirslandigim ve ara sira farm yaptığım cok nadir oyunlardan.
Oynamadiysan bir bak, ama grafiklerine ve oyunun görünüşüne göre onyargili olma. Ben senelerce erteledim oynamayi fakat bir gün denemesine alıp denedim, yuzlerce saat gömdüm. Keske daha önce kesfetseymisim dediğim nadir oyunlardan.
Oynarsan yaz bakalım sevecek misin

Yeni konular

Geri
Yukarı