Yüzme Yağ Yakar mı?

Kaan Akdede

Hectopat
Arkadaşlar bildiğiniz üzere okullar kapanıyor ben de arkadaşımla beraber yazlığa gideceğim. Bol bol yüzmeyi düşünüyorum. Sorum şu yüzmek yağ yakar mı? Öyle aşırı kaslı vucüt değil de böyle fit düz bir karın istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sana sadece şöyle söylücem, 100 kilo iken yaz tatilinin 2.5 ay yani 65-70 gün yüzdüm 1 kere bile tartıya çıkmadım yaz tatili bittiğinde 71.3 kg olmuştum.

Bu arada dünyada en çok efor(enerji), kalori ve yağ yakmakta kullanılan spor yüzmedir.
Ancak sadece düzenli bir şekilde yapıldığında sonuç alabilirsin bir de beslenmeye dikkat ediceksin :)

Dostum sana sadece şöyle söylücem, 100 kilo iken yaz tatilinin 2.5 ay yani 65-70 gün yüzdüm 1 kere bile tartıya çıkmadım yaz tatili bittiğinde 71.3 kg olmuştum.

Bu arada dünyada en çok efor(enerji), kalori ve yağ yakmakta kullanılan spor yüzmedir.
Ancak sadece düzenli bir şekilde yapıldığında sonuç alabilirsin bir de beslenmeye dikkat ediceksin :)

Sen hiç süper kardiyo yapmadın herhalde kardeş.

Yüzmede kol ve bacak kaslarını çalıştırırsın bu sayede kasların güçlenir aynı zamanda bol bol yağ yakarsın merak etme. Şunu da unutma sakın yüzersen olur bunlar suyun üstünde beklersen değil 🙂

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı