Yüzü fotoğrafın ortasına sabitleyen uygulama nedir?

LSD

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi günler, bugün 3 aydır kullandığım damaklığa ek olarak alt dişlerime diş teli takıldı. Damaklığın suratımda yaratmış olduğu değişimi fotoğraflamaya üşeniyordum. Hazır diş telini takmışken başlamak istedim. Her gün bir fotoğraf çekeceğim fakat farklı açılar ve pozlarda ki fotoğraflar yerine, aşağıdaki video gibi sabit fotoğraflar çekip peş peşe koyup değişimi gözlemlemek daha mantıklı geldi. Çektiğim fotoğrafları videodaki gibi otomatik bir şekilde aynı hizaya dizebilecek bir uygulama var mıdır? Yorumlarda bazıları tek tek editledi demiş, bazıları yapay zeka demiş. Herhangi bir uygulama ismi göremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun ağrılı bir süreç ama sonucu güzel.
Bende zamanında diş teli taktım ve senin şuan yaptığını yapmak istedim. telefonum yoktu arkadaşımdan istedim bir iki hafta sonunda bana atmasını istedim ama sildiğini söyledi ve o macera orda kapandı, yıllar sonra istediğim uygulamayı bulunca saçımı sakalımı sıfıra vurup uzamasını çektim her gün aynı saate aynı arkaplanda ve gerçekten istediğim gibi oldu.

Programın ismi Facelapse

Program yüzü algılayıp kendisi ortalıyor, timelapse bittiğinde bana atarsın artık 😂

Öncelikle geçmiş olsun ağrılı bir süreç ama sonucu güzel.
Bende zamanında diş teli taktım ve senin şuan yaptığını yapmak istedim. telefonum yoktu arkadaşımdan istedim bir iki hafta sonunda bana atmasını istedim ama sildiğini söyledi ve o macera orda kapandı, yıllar sonra istediğim uygulamayı bulunca saçımı sakalımı sıfıra vurup uzamasını çektim her gün aynı saate aynı arkaplanda ve gerçekten istediğim gibi oldu.

Programın ismi Facelapse

Program yüzü algılayıp kendisi ortalıyor, timelapse bittiğinde bana atarsın artık 😂
Çok teşekkür ederim. Tedavim 1-1.5 yıl arası sürebilirmiş fakat unutmazsam forumda konu açıp, görselleri paylaşıp sizi de etiketlerim. Bu arada diş teli hakkında tecrübelerinize dayalı önerebileceğiniz şeyler varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim. Son olarak eğer kullandıysanız farklı diş teli renkleri arasında hangilerini önerirsiniz?

Şahsen ben klasik metal diş telini taktım çok ta farketmiyor doğrusu,
sadece damak ile ilgili bir sıkıntı varsa onu diş telinden hemen önce halletmen gerek sonra yapılırsa tekrar dişler bozuluyor.

Bir diğer konuda diş telini çıkardıktan sonra plastik bir aparat takılıyor, onu yemek dışında çıkarmamaya dikkat et ve takabildiğin kadar uzun süre tak, yoksa dişlerin tekrardan biraz bozulma yaşayabilir, ve son olarak tel takılmayan tarafı dilinle iyice üzerinde gezin 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı