Yüzüklerin Efendisi 4K legal olarak nereden indirilir?

ulaselessar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4K veya HD şekilde torrent üzerinden indirebileceğimi biliyorum lakin yok mudur bunun legal bir yolu? Eğer satın alabileceğim bir yolu varsa yardımcı olursanız sevinirim.

İndirmen şart mı? Eğer internetten izlemek istiyorsun Apple TV, Google TV ve Amazon Prime Video gibi platformlardan izleyebilirsin. Apple TV ve Google TV'de filmi satın alıp indirme seçeneği mevcut fakat 4K indirmeyi desteklemiyor diye biliyorum.

Lotr üçlemesi genişletilmiş versiyon 4k olarak Apple Tv üzerinde 39.99 TL (Papara ile 38 TL) gibi komik bir fiyata satılıyorken arşive eklemenizi tavsiye ederim.

Hobbit üçlemesi de 39.99 TL.

Son düzenleme:
İndirmen şart mı? Eğer internetten izlemek istiyorsun Apple TV, Google TV ve Amazon Prime Video gibi platformlardan izleyebilirsin. Apple TV ve Google TV'de filmi satın alıp indirme seçeneği mevcut fakat 4K indirmeyi desteklemiyor diye biliyorum.
Evet, ekteki gibi videolar yapmak istiyorum. O yüzden indirmek şart. Teşekkür ederim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı