Yüzüklerin Efendisi dizisinin tam adı açıklandı ve tanıtım fragmanı yayınlandı

Makaleler
10
Daha fazla  
1642608004509.png

Yüzüklerin Efendisi dizisinin tam adı açıklandı. Merakla beklenen Amazon Prime yapımı The Lord of the Rings: The Rings of Power adıyla yayınlanacak. Güç Yüzükleri, beklenen dizinin odak noktası olacak. İşte tanıtım videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video yorumlarına bakarsak çoğu kişi böyle düşünüyor.

Hocam gerçekten haklıyız ama ya...
Tamam kitaptan diziye %100 uyarlama olmaz bu çok normal bir şey. Ama gidip 3 tane olan ana karakteri 4 tane (hatta belki 5?) yapmış adamlar Zaman Çarkı dizisinde.

Bu seviye çok ciddi bir değişiklik yapmaları insanı şüpheye sokuyor LOTR dizisi hakkında...

Hocam gerçekten haklıyız ama ya...
Tamam kitaptan diziye %100 uyarlama olmaz bu çok normal bir şey. Ama gidip 3 tane olan ana karakteri 4 tane (hatta belki 5?) yapmış adamlar Zaman Çarkı dizisinde.

Bu seviye çok ciddi bir değişiklik yapmaları insanı şüpheye sokuyor LOTR dizisi hakkında...
Katılıyorum. Pek beklentim yok, batırmaları çok olası geliyor. SJW olaya dahil olunca seyir zevkim azalıyor benim. Siyahi dwarf veya elf görürüz artık. Eşcinseli olur, ona kötü davranırlar falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı