Kitap Yüzüklerin Efendisi: Tek Cilt 374TL

Ayrıca kendi yayınevinde daha uygun fiyata satılmaktadır bilginize.
68 lira kargo bedeli ile daha pahalıya geliyor hocam🤔

IMG_4950.jpeg

Yüzüklerin efendisi okuyanlar için güzel bir alternatiftir. Bu üründe aynı şekilde indirimde, ayrıca Metis yayınevi çeviri olarak beğendiğim bir yayınevidir. Alternatif arayanlar bakabilir.
Yerdeniz serisini yakın zamanda bende satın aldım kitap çok güzel duruyor. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam önermişti.

68 lira kargo bedeli ile daha pahalıya geliyor hocam🤔

Eki Görüntüle 2044983

Yerdeniz serisini yakın zamanda bende satın aldım kitap çok güzel duruyor. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam önermişti.

Evet ben eksik yazdım, iki kitabı da satın almak isteyenler için daha uygun fiyata geliyor. Ayrıca yayınevinin her ay %40 indirimli özel serileri oluyor. Bu ay indirimde olan çok iyi kitaplar var bir göz atılmasını tavsiye ederim. Özellikle çürümenin kitabı da tavsiyemdir ama dikkat edin antidepresan kullandırır.

Bende bunun 1. baskısı var 2001 yılına ait. Mağazadaki kitap kadar temiz. Zamanında babam abime almıştı. Ben daha çocuktum o zamanlar. O gün bugündür evde yatıyor.

Şahsen bu baskıdaki bir kitap için iyi fiyat. Yılbaşından sonra fiyatlar daha da artar. Ben ''Açıklamalı Notlarıyla Hobbit'' bulabilsem direkt alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı