Kitap Yüzüklerin Efendisi serisi

Yüzüklerin Efendisi Amazon üzerinde gayet uygun fiyatlara inmiş, Haziran gibi kitapların liste fiyatlarını yeniden düzenleneceği söylentisi var ortada. Bu fiyat bandında son görüşlerimiz olabilir, ilgilisi varsa alsın.
Yüzük Kardeşliği 94 TL
İki Kule 76 TL
Kralın Dönüşü 76 TL
Ben her hafta Amazon, Kitapyurdu ve Hepsiburada üzerinden indirimde kitaplar alıyorum. Mesela bu hafta Yakup Kadri'nin Atatürk kitabı Amazon'da 58 TL'den 42 TL'ye düştü ve onu aldım. Yanına da zaten alacak olduğum İlber Ortaylı'nın Dakikalar İçinde Atatürk kitabını ekledim. Geçen hafta da Harry Potter Felsefe Taşının Ravenclaw baskısını 35 TL' ye almıştım şimdi 70-90 TL.

Özellikle kitaplık kuruyorsanız indirimleri takip edin.

Tek cilt kitabı ikinci elciden 40 TL'ye satın almıştım. Yanında orta dünya haritası hediyeydi. Tek cilti okurken zor oluyor. Zira ben yatakta uzanarak kitap okuyan birisiyim.

Arkıadaşlar Yüzüklerin Efendsi serisinin tamamını aldım. Yaklaşık 8-9 tane kitap var. Sorum şu sürükleyici mi bu seri daha başlamadım okumaya üşeniyorum biraz 😃.

Arkıadaşlar yüzüklerin efendsi serisinin tamamını aldım. Yaklaşık 8-9 tane kitap var. Sorum şu sürükleyici mi bu seri daha başlamadım okumaya üşeniyorum biraz 😃.

Öncelikle mevzu şu, fantastik kurgu sever misin? Eğer sevmiyorsan boşa uğraşma. İkincisi Yüzüklerin Efendisi serisini nereden başlayarak okuduğuna bağlı, silmarillion çok karışık ve yorucu gelebilir. Sana uygun sıralamayı bulman lazım. Önce Yüzüklerin Efendisi'ni okuyup ardından öncül kitapları okumak bazı insanlar için daha iyi iken kimileri direkt kronolojik başlamayı tercih ediyor. Ha bana göre sorduğun soru bile hakaret, fantastik kurgu evreni tolkien ve diğerleri diye ikiye ayrılır :D

Öncelikle mevzu şu, fantastik kurgu sever misin? Eğer sevmiyorsan boşa uğraşma. İkincisi Yüzüklerin Efendisi serisini nereden başlayarak okuduğuna bağlı, silmarillion çok karışık ve yorucu gelebilir. Sana uygun sıralamayı bulman lazım. Önce Yüzüklerin Efendisi'ni okuyup ardından öncül kitapları okumak bazı insanlar için daha iyi iken kimileri direkt kronolojik başlamayı tercih ediyor. Ha bana göre sorduğun soru bile hakaret, fantastik kurgu evreni tolkien ve diğerleri diye ikiye ayrılır :D

Hocam bu resimdeki gibi okumayı düşünüyorum. İlk kez okuyacaklar içinmiş sıralama.
lotrr.PNG

Geri
Yukarı