Yüzümün göründüğü videoyu sildirme nasıl yapılır?

Doğrudan kanalı raporlamayı deneyin.
1675104810807.png

1675104856517.png

Ardından dikkatlice okuyup formu tamamlayıp devam edin.

Herkese iyi akşamlar dilerim öncelikle. 2017'de çekilmiş olan utanç verici videom (YouTube'da mevcut) bu sıralar arkadaşlarım arasında alay konusu olmaya başladı. Video gerçekten de çok "cringe". YouTube'dan bu videoyu nasıl kaldırabilirim?

Hocam aynı olayı bende yaşadım Google'a birkaç kez mail attım ilk ikisinde olmadı üçüncüde telif hakları yüzüm gözüküyor vb yazdım sildiler videoyu.

Arkadaş belirtmemiş elinde olup olmadığını. Hem elinde değilse elleyemez zaten.
Amma boş yazmışsın.
Herkese iyi akşamlar dilerim öncelikle. 2017'de çekilmiş olan utanç verici videom (YouTube'da mevcut) bu sıralar arkadaşlarım arasında alay konusu olmaya başladı. Video gerçekten de çok "cringe". YouTube'dan bu videoyu nasıl kaldırabilirim?
Aynısını Google görsellerde yaşıyordum. İsmimi yazınca aşırı utanç verici küçüklük resmim çıkıyordu. Google'a bir kaç arkadaş toplanıp sürekli report spamladık. Kaldırdılar.

Amma boş yazmışsın.

Aynısını Google görsellerde yaşıyordum. İsmimi yazınca aşırı utanç verici küçüklük resmim çıkıyordu. Google'a bir kaç arkadaş toplanıp sürekli report spamladık. Kaldırdılar.
knk ben 11 sene önce 2012 senesinde youtubede videolar paylaşmıştım kendi yüzümün göründüğü. Arka planda şarkı ve fotoğraf şeklinde ergenlik işte. Hesabı geri alma gibi bir derdim yok sadece o videoların silinmesini istiyorum kaç bildiriye kapatılır acaba bilgin varmı

Amma boş yazmışsın.

Üzerinden 6 ay geçmiş olan bir konuya yazmak çok dolu zaten.

Geri
Yukarı