Yüzün bir tarafıyla yatmaktan ötürü şişmesi

sqeax

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar yıllardır yüzümün sağ tarafıyla yatıyorum, aynaya bakınca pek belli olmuyor ama kamerada ayna modlu, modsuz fark etmeksizin sağ taraf şiş sola göre. Sırtüstü yatmaya başlasam düzelir mi, düzelirse ne kadar da düzelir?

Yatmaktan kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız biraz da sol tarafla yatın. Bir şey olmazsa öyle devam.

Yatmaktan kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız biraz da sol tarafla yatın. Bir şey olmazsa öyle devam.
Yatmaktan kaynaklı olduğunu düşünüyorum, sporla uğraşıyorum kilo almıştım fakat grip yüzünden 1 hafta düzgün beslenemedim ve baya kilo verdim, gene sağ tarafımla yatıyordum o zaman.

Yatmaktan kaynaklı olduğunu düşünüyorum, sporla uğraşıyorum kilo almıştım fakat grip yüzünden 1 hafta düzgün beslenemedim ve baya kilo verdim, gene sağ tarafımla yatıyordum o zaman.
Kanka bence hiç bir alakası yok yıllardır yüzümün sağ tarafı ile yatıyorum ve çok simetrik.

Diş etlerinizde bir enfeksiyon problemi yok değil mi? İlk defa görüyorum ve duyuyorum böyle bir şeyi. Hep sol tarafıma yatarım sağ tarafıma yattığımda boynum tutulur ama öyle bir sorunum yok. Sizlerinki baya garip hocam.

Diş etlerinizde bir enfeksiyon problemi yok değil mi? İlk defa görüyorum ve duyuyorum böyle bir şeyi. Hep sol tarafıma yatarım sağ tarafıma yattığımda boynum tutulur ama öyle bir sorunum yok. Sizlerinki baya garip hocam.
Hayır hocam bi enfeksiyon yok düzenli dişlerimi de fırçalarım. Ama kilo verme mevzusunun etkili olduğunu düşünüyorum 6 7 kiloya yakın vermiştim kilo vermeden önce ki fotoğraflarda öyle aşırı bi fark yok ama şuankilerde yüzümün sağ tarafı özellikle göz tarafı şişik onun dışında sağ tarafta şişlik yok. Eğer şişlik bile değilse bi asimetri var.

Belki hızlı kilo vermekten kaynaklı olabilir. Kilo alırsanız düzelebilir.
İnanır mısınız bilmem ama biraz takıntılıyım kilo alınca yağlar direkt yüzümde toplanıyor en sevmediğim olaydır ama öyle yapacağım gibi duruyor sırt üstü yatmaya da başlarım düzelir inşallah ama dediğim gibi dışardan bakan birisinin anlayacağını pek sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı