Yukko.com güvenilir midir?

Taptic

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
GTX 1050 TI ekran kartımı sattım bugün. Fiyatını da uygun görünce "Sapphire RX 570 Nitro+ 4 GB" adlı ürünü sipariş ettim Yukko üzerinden. Ekran kartı ve site açısından bir yorumunuz var mı? 16:00'dan önce sipariş verebilmek için aceleyle baktım biraz, yorumlar iyiydi. Güncel ve bilmediğim bir sorun varsa, yol yakınken iptali için sizlerden yorum bekliyorum.

Son düzenleme:
Ben de oradan Sapphire RX 570 Pulse aldım ve arızalı çıktı. 15 Ağustos'ta 10. iş günü olacak kartın ellerine geçmesinden itibaren. Benim asıl merak ettiğim aradığım zaman muadili bir ekran kartı gönderecekler mi? Eğer bunu da yaparlarsa bence her anlamda dört dörtlük bir site. Çünkü ben aradığımda her zaman çok kibar bir şekilde sorularımı cevaplıyorlar. Aynı şekilde kargoyu da sipariş verdiğim gün verdiler direk.

Bende alışveriş yaptım bir kaç kez, pahalı ürünler aldım ona dayanarak söylüyorum. Kargo hızından ve paketlemeden de çok memnun kalmıştım. Adı pek duyulmasa da 10 numara sitedir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı