Yukko.com güvenilir midir?

Arena Bilgisayar ve Kaan Dönmez (HB Kurucularından) gibi isimleri bünyesinde barındıran bir firma. Yanlışım yoksa yine Kaan Bey girişimi başlatmıştı Yukko için. İşi bilen ve köklü isimleri barındıran bir oluşum. Kolay kolay sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Teşekkürler. İlk alışverişim olduğu için biraz çekinmiştim. Alışveriş deneyimime göre bu siteyi de listeme ekleyeceğim sanırım. HB ve Amazon kullanmıyorum. Alışveriş yaptığım yerler iyice azalmıştı. Umarım burayla alışverişe devam edecek kadar iyi bir deneyim sunarlar.

Teşekkürler. İlk alışverişim olduğu için biraz çekinmiştim. Alışveriş deneyimime göre bu siteyi de listeme ekleyeceğim sanırım. HB ve Amazon kullanmıyorum. Alışveriş yaptığım yerler iyice azalmıştı. Umarım burayla alışverişe devam edecek kadar iyi bir deneyim sunarlar.

HB ve Amazon neden kullanmıyorsunuz?

HB ve Amazon neden kullanmıyorsunuz?

HB’dan 2017 yılında GTX 1060 sipariş etmiştim. 5-6 gün göndermediler ve ürünü temin edemiyoruz deyip iptal ettiler. Aynı ürünü kısa sürede tekrar ilana koydular ve fiyatı zamlıydı. Param iade olana kadar da bütün piyasanın fiyatı yükseldi. Eğer beni oyalamasalar başka yerden alırdım. Ya da ürünümü birkaç gün gecikmeli yollasalar yine anlardım. Beni mağdur ettiler o siparişimde. Bir daha da hiçbir şey almadım.

Amazon’dan da RAM almıştım. Beni banka onay vermiyor diye 3 banka gezdirdiler. En son ağızlarından baklayı çıkardılar. Ürünün fiyatı yükselmiş, o yüzden onay vermiyorlarmış. Müşteri memnuniyeti denen Amazon bana bunu yaptı. O günden sonra hiçbir ürünü ordan almadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı