Yulafı herkes yiyebilir mi?

Hiçbir zararı yok çok da besleyicidir. Yiyin acıkmayacaksınız. Ben 200g yoğurt 100g yulaf 1 kaşık pekmez varsa da herhangi bi meyve dilimleyip yiyorum. Lif karbonhidrat protein kaynağı efsane bir şey yağ oranı da düşük

Hiçbir zararı yok çok da besleyicidir. Yiyin acıkmayacaksınız. Ben 200g yoğurt 100g yulaf 1 kaşık pekmez varsa da herhangi bi meyve dilimleyip yiyorum. Lif karbonhidrat protein kaynağı efsane bir şey yağ oranı da düşük
Sıcak sütle karıştırıp üstüne bal koyup deneyeceğim çok iyi olur diyorlar. Teşekkür ederim bilgilendirmen için 😃 yarın marketten alayım hemen.

Sıcak sütle karıştırıp üstüne bal koyup deneyeceğim çok iyi olur diyorlar. Teşekkür ederim bilgilendirmen için 😃 yarın marketten alayım hemen.
Diyet için düşünüyorsanız tadı kötü oluyor ama sıcak suda kaynatın sade şekilde yiyin. Çünkü süt deriyi kalınlaştırıyor. Sporcuların çoğu bu yüzden süt ürünlerini hiç tüketmez veya çok az tüketir

Son düzenleme:
Diyet için düşünüyorsanız tadı kötü oluyor ama sıcak suda kaynatın sade şekilde yiyin. Çünkü süt proteini deriyi kalınlaştırıyor. Sporcuların çoğu bu yüzden süt ürünlerini hiç tüketmez veya çok az tüketir
Gelişim çağındayım diye tüketiyorum süt bir miktar ama dediğin gibi yapayım o zaman. Kilo almak için yiyeceğim.

Çünkü süt proteini deriyi kalınlaştırıyor.
Kaynağı var mı hocam bu bilginin? Hayatımda ilk defa duyuyorum, şöyle bir baktım ilgili bir yazı da bulamadım açıkçası. Süt dediğiniz sindirilen, aminoasitlerine parçalanıp emilen bir besin sonuçta.

Bazı otoimmün hastalıklarda, alerjen bünyesi olan kişilerde bazı olumsuz etkileri var Ama “deri kalınlaşması” ilk defa duydum.

Gelişim çağındaysan takılma bu dediklerim extreme sporcuların uyguladıkları şey. Kemik gelişimi için süt gelişim çağında çok önemli
Katılıyorum ben biraz sıcak su koyup üstüne biraz tarçın 1 kaşık fıstık ezmesi koyuyorum bu tarifi öneririm yanında yeşil çay ile güzel gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı