Yumruk atılan monitör tamir edilir mi?

Kyzlerr

Femtopat
Daha fazla  
Rekabetçi oyunlara girince monitörüm 75 Hz olduğu için çok zorluk çektim, yetmez gibi internet de leşti yani oyunlardan zevk almamaya başladım. Ailem sanki bana psikolojik baskı kuruyor gibiydi. Bugün en sonunda oyunda internetin 3 kez üst üste gitmesine dayanamayıp beni sinir eden o monitöre yumruk attım. Ekran kırılmadı ama monitör çalışmıyor. Şu an komşudaki 144 Hz monitörü ödünç aldım yazın internet taahhütü bitecek inşallah hayatım düzelecek. Komşu monitörü ne zaman geri ister bilmiyorum eski monitörü tamir ettirme şansım var mı sizce?

Rekabetçi oyunlara girince monitörüm 75 Hz olduğu için çok zorluk çektim, yetmez gibi internet de leşti yani oyunlardan zevk almamaya başladım. Ailem sanki bana psikolojik baskı kuruyor gibiydi. Bugün en sonunda oyunda internetin 3 kez üst üste gitmesine dayanamayıp beni sinir eden o monitöre yumruk attım. Ekran kırılmadı ama monitör çalışmıyor. Şu an komşudaki 144 Hz monitörü ödünç aldım yazın internet taahhüdü bitecek inşallah hayatım düzelecek. Komşu monitörü ne zaman geri ister bilmiyorum eski monitörü tamir ettirme şansım var mı sizce?

Sanmam devrelerine parcalarina zarar gelmiştir.

Panel değişimi yapılabilir ama yeni monitör parası tutar, bende yapmıştım bunu, çok eski bir bilgisayar ile BlueStacks'te Mobile Legends oynarken aniden dondu, monitör eski LCD monitör taş gibiydi yumruğu bir koydum kırıldı, 50 kg adamım nasıl kırdım hiçbir fikrim yok, sonra kare monitöre kaldım artık monitör yumruklamıyorum.

Hiç kimse yanımda olmuyor bana destek vermiyor gibi hissediyorum.

Olur geçer şeyler ergenlikte ben monitöre tabanca ile ateş ettim CS:GO yüzünden. Ekipmanlar pahalı olunca uslu uslu oyunumu oynuyorum yoksa maddi yönden çok zarar verir. Ayrıca Airsoft gibi hobiler edinirsen sinir stres azalır ben öyle çözdüm sinir problemini.

Aynısını ben yaptım. Ekran kırılmadı ama arkasında ki elektroniğe zarar verdim. Yaptırayım dedim fakat yenisi ile arasında 1.000 TL fark vardı gittim yenisini aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı