Yumurta toplayan robot için malzeme önerisi

RUWO

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, robotumuzun özellikleri;

<-<-<-<-<-TEKNOFEST 2023->->->->->

1. Yumurta toplayan robot

1.1 Robotumuz diğer robotlardan farklı olarak daha hızlı tepki sürelerine sahiptir.

1.2 Robotumuzda bulunan renk sensörü sayesinde topladığı yumurtayı doğru alana bırakabilmektedir.

1.3 Robotumuzun üstünde bulunan önemli durum düğmesi sayesinde herhangi olumsuz durumda kapatılabilecektir.

1.4 Robotumuz diğer robotlardan farklı olarak daha akıllı ve daha güçlüdür.

1.5 Robotumuzun en belirgin özellikleri güç ve hızdır.

1.6 Robotumuzda güneş paneli sistemi bulunmaktadır.

Hazırlayan:

Şehit Umut Sami Şensoy Anadolu Lisesi öğrencileri

Ürünler aynı siteden olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altında palet olduğunu düşünüyorum. Bir de link varsa atabilir misiniz?
1669401497536.png

Resimdeki aracın kahverengi gövdesinin sizin attığınız resimdeki gibi geniş bir parça bulunan halini düşündüm hocam. Bu araçta önde yakınlık sensörü var siz kendiniz renk için ayrı bir sensör takarsınız.

Selam arkadaşlar, robotumuzun özellikleri;

<-<-<-<-<-TEKNOFEST 2023->->->->->

1. yumurta toplayan robot.

1.1 robotumuz diğer robotlardan farklı olarak daha hızlı tepki sürelerine sahiptir.

1.2 robotumuzda bulunan renk sensörü sayesinde topladığı yumurtayı doğru alana bırakabilmektedir.

1.3 robotumuzun üstünde bulunan önemli durum düğmesi sayesinde herhangi olumsuz durumda kapatılabilecektir.

1.4 robotumuz diğer robotlardan farklı olarak daha akıllı ve daha güçlüdür.

1.5 robotumuzun en belirgin özellikleri güç ve hızdır.

1.6 robotumuzda güneş paneli sistemi bulunmaktadır.

Hazırlayan:

Şehit umut sami şensoy Anadolu lisesi öğrencileri

Ürünler aynı siteden olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Hocam eğer robotun amacı en hızlı şekilde yumurta toplamak ise ben olsam güneş panelini çıkartırdım çünkü hem fazla masraf hem fazla ağırlık olur.

Hocam bende daha önce TEKNOFEST'in farklı dalına katılmıştım kurallarda nasıl puanlanacağı yazıyordu sanırım. Bu dalda rapor yazılıyor mu bilmiyorum ama proje raporunu gerçekten iyi yazmalısınız. Robotu yaparken konu açın destek olalım.

Tamamdır teşekkür ederim robot yaparken konu açacağım etiketlememi istiyor musunuz?

Geri
Yukarı