Yumurta ve peynir yiyememek

kullanıcı23

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Konu başlığındaki gibi yumurta ve peynir yiyemiyorum. Eskiden ailemin söylediğine göre seve seve yermişim ancak bir gün bir anda yemeyi bırakmış, yedirmeye çalıştırdıklarında da kusmuşum. Peynire alerjim yok (zaten peynir alerjisi diye bir şey var mı bilmiyorum), yumurta içeren ürünlere de alerjim yok, bunun çözümü yok mudur? Emin değilim ama yeme bozukluğu olabilir mi bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peyniri domates ile yersen seversin. Yumurta konusuna gelirsek yapacak bir şey yok, yumurta yerken farklı şeyler düşün. Aklına yumurta yediğin gelmesin.

Arkadaşlar merhaba. Konu başlığındaki gibi yumurta ve peynir yiyemiyorum. Eskiden ailemin söylediğine göre seve seve yermişim ancak bir gün bir anda yemeyi bırakmış, yedirmeye çalıştırdıklarında da kusmuşum. Peynire alerjim yok (zaten peynir alerjisi diye bir şey var mı bilmiyorum), yumurta içeren ürünlere de alerjim yok, bunun çözümü yok mudur? Emin değilim ama yeme bozukluğu olabilir mi bu?
Eskiden çok fazla yediysen artık miden bıkmış olabilir. :D Ben de muzu aşırı derecede severdim. Bir ara abartıp 6 muz arka arkaya yedim. O zamandan sonra muz yiyemiyorum. Her yediğimde ya midem bulanıyor ya da ağrıyor.

Eskiden çok fazla yediysen artık miden bıkmış olabilir. :D ben de muzu aşırı derecede severdim. Bir ara abartıp 6 muz arka arkaya yedim. O zamandan sonra muz yiyemiyorum. Her yediğimde ya midem bulanıyor ya da ağrıyor.

Hatırladığıma göre sabahları sadece 1 adet karabiberli cıvık yumurta ve ekmek yerdim, ya da 2 adet haşlanmış yumurta. Powerlifting yapmak istiyorum ama kahvaltıda protein ihtiyacı için 2 haşlanmış yumurta yemek gerekiyormuş.

Geri
Yukarı