Yumuşak Switch önerisi

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Redragon K552 red Switch klavye kullanıyorum. Switch'leri çok sert geliyor. Klavyeyi değil de switcleri değiştirmek istiyorum. Bana yumuşak tuşlu Switch önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Gateron Beyaz anahtarlar en hafifi sanırım ya da uğraşabilecekseniz 35g yay alıp anahtarların yaylarını da değiştirebilirsiniz. Kırmızılardan çok hafif olmayacaklardır yine de, belki parmak egzersizi deneyebilirsiniz.

Gateron beyaz anahtarlar en hafifi sanırım ya da uğraşabilecekseniz 35G yay alıp anahtarların yaylarını da değiştirebilirsiniz. Kırmızılardan çok hafif olmayacaklardır yine de, belki parmak egzersizi deneyebilirsiniz.

Klavyeyi alalı 1 seneden fazla oldu. Alışmıştım aslında ama artık sert geliyor tuşları. Oyun içi ani bir şey yapamıyorum.

Söylediğiniz Switch'in linkini atabilir misiniz?

Bu konuya bakabilirsiniz.

Biraz pahalıya patlayabilir ama Gateron Mily Yellow olduça yumuşak bir switchtir.

Bu konuya bakabilirsiniz.

Biraz pahalıya patlayabilir ama Gateron Mily Yellow olduça yumuşak bir switchtir.
Hocam bu çok fazla ya bütçeyi aşıyor maalesef.

Redragon klavyelere Gateron Switch'ler uymuyor. Akko gibi Kailh style lazım.

Daha ucuzu belki vardır başka satıcılarda, Switch'i görün diye link bırakıyorum.

Hocam bu da biraz fazla bana sadece 10 Switch olması yeterli. Sadece oyun oynarken sürekli kullandığım tuşların switclerini değiştireceğim.

Redragon klavyelere Gateron Switch'ler uymuyor. Akko gibi Kailh style lazım.

Daha ucuzu belki vardır başka satıcılarda, Switch'i görün diye link bırakıyorum.

Hocam başka hangi modeller uyuyor? Uyan ve bildiğin Switch'leri atar mısın rica etsem?

Bilen kimse yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı