Yurt dışı 15 Pro Max alınır mı?

Furkanizmya

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an S21FE kullanıyorum elime bir miktar para geçecek sizce yurt dışı iPhone 15 Pro Max alınır mı? Ne kadar kullanabilirim acaba kayıt ettirmeden kullanmak istiyorum.

4+4 / 8 ay yasal kullanırsın. 4 ay kapalı olur. Yılbaşında yeniden 4+4 sistemi ile devam edilir. Iphone kayıt yolları var. Araştırırsan bulursun. Ama ben YD artık bulaşmam. 40+ fiyat. Mantıksız.

Merhaba. Şu an S21FE kullanıyorum elime bir miktar para geçecek sizce yurt dışı iPhone 15 Pro Max alınır mı? Ne kadar kullanabilirim acaba kayıt ettirmeden kullanmak istiyorum.

Bende S21FE kullanıyorum 13Pro geçmeyi düşündüm, 15Pro da sıkıntılar varmış 14Pro da 30-35k fiyat çekiyorlar, 13Pro şimdilik yurt dışı olarak denemek istiyorum ama işte hangi kod da alacağız.

4+4 / 8 ay yasal kullanırsın. 4 ay kapalı olur. Yılbaşında yeniden 4+4 sistemi ile devam edilir. iPhone kayıt yolları var. Araştırırsan bulursun. Ama ben yurt dışı artık bulaşmam. 40+ fiyat. Mantıksız.

40+ derken hocam ben mesela 13Pro alsam kullanım zamanı dolunca satsam zarar eder miyim? Bakiyorumda kapış kapış gidiyor?

40+ derken hocam ben mesela 13Pro alsam kullanım zamanı dolunca satsam zarar eder miyim? Bakiyorumda kapış kapış gidiyor?
13 Pro hakkında hiçbir fikrim yok. 15 pro 36k-Pro max 40k fiyatlarındaydı en son. Bence satarken %100 zarar edersiniz. Telefoncu da çalışıyordum... Ve belirtmek isterim ki ; İstanbul da bu tarz YD iphone'lar daha pahalı. Bir gün elime manisa da iPhone 15 pro almıştım sıfır kapalı kutu,avrupa ürünü. Daha ucuz. Üstüne inanılmaz kar koyuyorlar istanbul da. Manisa da daha ucuzdu. Bak bence,değmez almayın yazık günah paranıza. Kayıt işleri vb (Yasal,kaçak kayıt) Yemin ederim içinize dert olur. Uğraşılacak ve çekilecek çile değil. 2 tane YD iPhone 15 pro aldım. Vallahi dert.

dostum yaklaşık 2 aydır yd 15 pro max kullanıyorum eylüle doğru kayıt yaptırmayı düşünüyorum eğer kayıt yaptırmayacaksan hiç mantıklı değil yd 13 pro kullanıyordum kapandığı zaman 2 ay işkence gibi geldi ama kayıt yaptırcaksan bence al gayet keyifli bir telefon

13 Pro hakkında hiçbir fikrim yok. 15 Pro 36K-PRO Max 40k fiyatlarındaydı en son. Bence satarken %100 zarar edersiniz. Telefoncu da çalışıyordum... Ve belirtmek isterim ki; İstanbul da bu tarz yurt dışı IPhone'lar daha pahalı. Bir gün elime Manisa da iPhone 15 Pro almıştım sıfır kapalı kutu, Avrupa ürünü. Daha ucuz. Üstüne inanılmaz kar koyuyorlar İstanbul da. Manisa da daha ucuzdu. Bak bence, değmez almayın yazık günah paranıza. Kayıt işleri vb (yasal, kaçak kayıt) yemin ederim içinize dert olur. Uğraşılacak ve çekilecek çile değil. 2 tane yurt dışı iPhone 15 Pro aldım. Vallahi dert.

Kayıtsız kullanacaktim 8 ay 4 ay da diğer telden internet paylaşarak 2 telefon birden kullanacaktım mantıksız mı acaba?

dostum yaklaşık 2 aydır yd 15 pro max kullanıyorum eylüle doğru kayıt yaptırmayı düşünüyorum eğer kayıt yaptırmayacaksan hiç mantıklı değil yd 13 pro kullanıyordum kapandığı zaman 2 ay işkence gibi geldi ama kayıt yaptırcaksan bence al gayet keyifli bir telefon
Kayıtsız kullanacaktim 8 ay 4 ay da diğer telden internet paylaşarak 2 telefon birden kullanacaktım mantıksız mı acaba?

Geri
Yukarı