Yurt dışı 15 Pro Max alınır mı?

Kayıtsız kullanacaktim 8 ay 4 ay da diğer telden internet paylaşarak 2 telefon birden kullanacaktım mantıksız mı acaba?

Kayıtsız kullanacaktim 8 ay 4 ay da diğer telden internet paylaşarak 2 telefon birden kullanacaktım mantıksız mı acaba?

Hocam öyle yazdı kı bende dertlerinden korktum zaten düze 13-14 bir işe yaramıyor 60Hz ekrana para vermem, o zaman S21FEden S23'e mi geçsem acaba o da çok değişiklik yok gibi ama.

Kesinlikle alma o zaman hiç uğraşma çift telefon uğraşmak işkence gibi

Kayıt yaptırmak dışında birde bu işin sonraki telefona geçiş süreci var. Yurt dışı telefonların piyasası çok düşük. Bende yurt dışı 14 pro max var. Kayıt ücreti 6k iken 28k ya almıştım. Muhtemelen çöp olup gidene kadar bende kalacak. Yeni telefona geçeceğim zaman bu telefona çok ölü fiyatlar teklif edilecek çünkü.

IMEI kayit ucreti vermemek icin bu amelelige degmez.

Para verdigin urunu tam yetkinligiyle kullanamayinca da paran bosa gitmis olacak.

Kayıt yaptırmak dışında bir de bu işin sonraki telefona geçiş süreci var. Yurt dışı telefonların piyasası çok düşük. Bende yurt dışı 14 Pro Max var. Kayıt ücreti 6K iken 28k ya almıştım. Muhtemelen çöp olup gidene kadar bende kalacak. Yeni telefona geçeceğim zaman bu telefona çok ölü fiyatlar teklif edilecek çünkü.

O kadar çöp etme iCloud ile kullan eski cihaz taşı.

Hiç mantıklı değil. Sırf bu telefon diye, bence değmez. Yurt dışı kayıt ücretleriyle birlikte fiyatlar arşa çıktı.

Alıyorsanız direkt yurt içi alın.

(bir ara yurt dışı imei süresi 6 ay olacak dediler ama bilemedim)

Veya illa 15 pro demiyorsanız, samsung s24serisine bakın hocam...

Yeni konular

Geri
Yukarı