Yurt dışı 4000-4500 TL cihaz önerisi

Bütçe
4000-4500

Beatzy

Hectopat
Daha fazla  
Yurt dışı cihaz alacağım fakat çok fazla öneri olunca kafam karışmaya başladı daha çok bilen kişilere danışmak istedim.

Bu 3'ü çok önerildi sizlerin önerisi nedir?
Önerdiğiniz cihazların tahmini fiyat aralıklarını belirtirseniz de sevinirim bütçem maksimum 4000-4500 TL.
Yurt dışı cihaz alacağım fakat çok fazla öneri olunca kafam karışmaya başladı daha çok bilen kişilere danışmak istedim.

Önerdiğiniz cihazların tahmini fiyat aralıklarını belirtirseniz de sevinirim bütçem maksimum 4000-4500 TL.

Ek olarak çift cihaz kullanıyor olduğum için ikinci cihaza yasa dışı işlem yapmayacağım.

Ek olarak çift cihaz kullanıyor olduğum için ikinci cihaza yasa dışı işlem yapmayacağım.
Eğer yasal yollar ile gümrük vergisi ödeyip alacaksanız yurtdışı almak mantıklı değil 2500 TL gümrük vergisi geriye 2000 TL kalıyor yani 135 dolar o fiyatada adam akıllı cihaz yok.

Geri
Yukarı