Yurt dışı alışveriş vergisine yüzde 10 zam

Criesley

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İlahiyat
Merhaba.

Yabancı sitelerden alışveriş yapan biz, bugün üzücü haberler için burada toplandık. Doların 15 olması bir kenara dursun her ürün aldığınızda değeri ne olursa olsun vergi ödediğimiz bir zamanda bu ödediğimiz vergilere yüzde 10 arttırım yapıldı. 1 Mayıs itibarıyla yürürlüğe geçti.

Şu an çoğu sitede etkisi yok acil bir şey alacaksınız yüzde 10 vergi yemeden almanızı tavsiye ediyorum.

Önceden yapılan en yüksek tutarda da bir düşüş yapılması ülke içinden alışverişe yönlendirme yapıldığı söylendi.

Banggood dan RK61 almayı düşünen
benim
Sıfad-ül Eşgal
indir (1).jpg

Avrupa Birliği (AB) dışı ülkelerden posta veya kargo ile gelecek ticari miktar ve mahiyet arz etmeyen ve kıymeti 150 Euro'yu geçmeyen eşya üzerinden alınacak maktu gümrük vergisi yüzde 10 artırıldı.

Avrupa Birliği (AB) dışı ülkelerden posta veya kargo ile gelecek ticari miktar ve mahiyet arz etmeyen ve kıymeti 150 Euro'yu geçmeyen eşya üzerinden alınacak maktu gümrük vergisi yüzde 10 artırıldı.
Bu haberi gördükten sonra sevinen sonra Banggood un çin tabanlı olduğunu ve çinin AB ülkesi olmadığını bilen benim sıfad-ı eşgâl-i dündârîy-e havakkelu lugat serif-i didar sunuh-u sıfadül terrek razamivettek ül sizamül-i mülk havakkelu sima-ül

309lD0Iz_400x400.jpeg

Bu haberi gördükten sonra sevinen sonra Banggood'un Çin tabanlı olduğunu ve Çin'in AB ülkesi olmadığını bilen benim sıfad-ı eşgâl-i dündârîy-e havakkelu lugat serif-i didar sunuh-u sıfadül terrek razamivettek ül sizamül-i mülk havakkelu sima-ül

Eki Görüntüle 1376800

Eğlenmesini bilen adam.

Geri
Yukarı