Yurt dışı değiştirilmiş telefonun IMEI'si ne oluyor?

Zorro909

Hectopat
Merhaba.
Gürcistan'dan aldığım iPhone 13'te ghost screen çıktı. Yazın gitme durumum var gitmişken garantiye götürsem ve yeni cihaz verseler IMEI'si ne olacak ben burada kaydetmiştim kayıt hakkımda yok. Cihazı resmi satıcı olan iPlus mağazasından almıştım.

Zannetmiyorum yeni kayıta, ben zamanında iphone 6s için gönderdiğimde direkt olarak açık geldi ve üzerinden yıllar geçti ben kaydettirmedim sonuçta bir ürüne karşılık ürün alıyorsun o yüzden gerekmiyor kaydettirmen diye biliyorum.

Merhaba.
Gürcistan'dan aldığım iPhone 13'te ghost screen çıktı. Yazın gitme durumum var gitmişken garantiye götürsem ve yeni cihaz verseler IMEI'si ne olacak ben burada kaydetmiştim kayıt hakkımda yok. Cihazı resmi satıcı olan iPlus mağazasından almıştım.
Cihazın değiştiğini yada imei'nin değiştiğini belgelerle kanıtlarsan yeni imeiyi kayıt ediyorlar. E-devlet'te bakabilirsin.

Demek ki bir süre daha ghost Screen'e katlanacağım.
Kanıtlama mevzusunu bir arkadaş belirtmiş. Fakat bildiğim kadarıyla sistem üzerinden olmuyor. Yüz yüze hangi kuruma başvurmanız gerekiyor bilmiyorum. Ne desek zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı