Çözüldü Yurt dışı hesabı Türkiye'de kullanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ali1218

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben Almanya'da yaşıyorum.
Almanya'dan ise Türkiye'de oyun almak daha karlı Türkiye'den bir aile bireyini Steam hesabıma sokup ülkeyi ve para birimini TL yapıp oyun alsam bu oyunları yurt dışında kullanabilir miyim?

Son düzenleme:
Çözüm
Steam cüzdan kodu alın ama TL olsun sonra akitfleştirirken soracak kullandığınız para birimimi TL mi diye TL seçerseniz hesbaınız TL kulllanmaya geçer Steam'i yeniden başlattıktan sonra bütün fiyatlar TR fiyatına döner diye biliyorum.
Steam cüzdan kodu alın ama TL olsun sonra akitfleştirirken soracak kullandığınız para birimimi TL mi diye TL seçerseniz hesbaınız TL kulllanmaya geçer Steam'i yeniden başlattıktan sonra bütün fiyatlar TR fiyatına döner diye biliyorum.

Çözüm
Artık karlı falan değil bence gerekir mi bilemem ama yapılır.

Tek 1 oyun için deymiyor ama toplu oyun alırken fark oluyor.

Peki ben buradan euro ile alsam Türkiye'deki kişi o kodu kullanırsa euro mu gelecek yoksa TL olarak mı?

Tek 1 oyun için deymiyor ama toplu oyun alırken fark oluyor.

Peki ben buradan euro ile alsam Türkiye'deki kişi o kodu kullanırsa euro mu gelecek yoksa TL olarak mı?

O kişiyede aynısınızı sorar TL seçerse Steam'in euro kuruna göre gelir.

Geri
Yukarı