Yurt dışı iPhone 13 Pro Max alınır mı?

Mertpctopluyo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yurt dışı iPhone 13 Pro Max almayı düşünüyorum. Bugün bir sürü telefoncu gezdim 10 kişiden 8'i sıfır bulamazsın toplama olur dediler. Bir fark olur mu diye sorduğumda herhangi bir sorun yaşamazsın fakat toplama, yenilenmiş olur dediler.
Sizlerden ricam biliyorum garantisi yok veya yılda 4+4 ay kullanılıyor fakat onlar dışında özellikle belirttiğim gibi cihaz kullananlar varsa deneyimlerini aktarabilir mi?

Merhaba, yurt dışı iPhone 13 Pro Max almayı düşünüyorum. Bugün bir sürü telefoncu gezdim 10 kişiden 8'i sıfır bulamazsın toplama olur dediler. Bir fark olur mu diye sorduğumda herhangi bir sorun yaşamazsın fakat toplama, yenilenmiş olur dediler.
Sizlerden ricam biliyorum garantisi yok veya yılda 4+4 ay kullanılıyor fakat onlar dışında özellikle belirttiğim gibi cihaz kullananlar varsa deneyimlerini aktarabilir mi?

Gerçekten çok toplama var telefoncular doğru demiş. Bu arada yurt dışı 13PM fiyatı kaç TL veya dolar isteniyor şu anda? Eğer fiyatları 14 Pro veya 15 Pro'lara yakınsa hiç bulaşmayıp daha üst model Pro cihazlara bakabilirsiniz.
Yani 13PM isterseniz de TR cihazı ilk sahibinden bir sürü ilanlar var onlara bakabilirsiniz. Toplama veya yenilenmiş çıkar mı düşüncesi ortadan kalkar ama tabii fiyatlar da ona göre.

Gerçekten çok toplama var telefoncular doğru demiş. Bu arada yurt dışı 13pm fiyatı kaç TL veya dolar isteniyor şu anda? Eğer fiyatları 14 Pro veya 15 Pro'lara yakınsa hiç bulaşmayıp daha üst model Pro cihazlara bakabilirsiniz.
Yani 13pm isterseniz de TR cihazı ilk sahibinden bir sürü ilanlar var onlara bakabilirsiniz. Toplama veya yenilenmiş çıkar mı düşüncesi ortadan kalkar ama tabii fiyatlar da ona göre.

15 harici hepsinde toplama olur dediler hocam yurt dışında eskiyi ver yeniyi al ile falan o cihazlar geliyormuş o yüzden 15 düz modeline bakacağım arasında bin TL oynuyor.

15 harici hepsinde toplama olur dediler hocam yurt dışında eskiyi ver yeniyi al ile falan o cihazlar geliyormuş o yüzden 15 düz modeline bakacağım arasında bin TL oynuyor.

Yurt dışından düz bir seri cihaz almanı önermem. 15 Pro'ya zorla derim bütçeni hocam. Bu arada TR'den 2. el ilk sahibinden 13 Pro alsan da çok daha iyi olur düz 15'e göre. 13 Pro serisi düz 15'ten birçok yönden daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı