Yurt dışı iPhone 13 Pro Max pasaporta işlenir mi?

HanzoFerrari

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İşsiz Mühendis
Arkadaşım 1-2 ay önce kaçak 13 Pro Max aldı ve IMEI olayı kalktığı için telefonunu çok cüzi bir miktara satıyor. Ben almayı düşünüyorum ancak pasaporta işleyebilir miyim? Alırsam ne yapmam gerekiyor? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Yanlış bilmiyorsam 60 gün içinde yurt dışı seyehatin olduysa işleyebilirsin. (Kıbrıs'da olur)

Kıbrıs seyehati yapabilirsen ya da yaptıysan kimliğine de işletebilirsin diye biliyorum.

Arkadaşım 1-2 ay önce kaçak 13 Pro Max aldı ve IMEI olayı kalktığı için telefonunu çok cüzi bir miktara satıyor. Ben almayı düşünüyorum ancak pasaporta işleyebilir miyim? Alırsam ne yapmam gerekiyor? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

•2 ay içinde yurt dışına çıkmış olman gerek.
•Pasaportu'na kaydedilen kişinin üzerine olan hatlar harici kullanılmaz.
•2732₺ ücreti var.

Dostum eğer hiç hat takılmadıysa 240 gün kullanabilirsin 120 gün 1.SIM yerine 120 gün bitince 2. SIM yerine 240 gün bitince 2700 TL kayıt ettirip sınırsız bir şekilde kullanabilirsin.

Dostum eğer hiç hat takılmadıysa 240 gün kullanabilirsin 120 gün 1.SIM yerine 120 gün bitince 2. SIM yerine 240 gün bitince 2700 TL kayıt ettirip sınırsız bir şekilde kullanabilirsin.
Yanlış bilgi vermeyin. Sonradan 2700 verip nereye kullanıyor? Pasaport nerede? Yurt dışı olayı ne oldu?

Geri
Yukarı