Yurt dışı iPhone 14 alınır mı?

Bunun kaynağı vücudunuzdaki geniş tepeler mi? Kendimde dahil çevremde yurt dışı iPhone kullanan 3-4 kişiyiz, hepimizin mobil veri hızı aynı hatlar arasında en yüksek hızlar.

Yurt dışı cihazı alıp şebeke sorunundan dolayı mağdur olan bir sürü insan var. 3-4 kişide olmaması olmadığı anlamına gelmez. Düz mantık kuruyorsun.

Yurt dışı cihazı alıp şebeke sorunundan dolayı mağdur olan bir sürü insan var. 3-4 kişide olmaması olmadığı anlamına gelmez. Düz mantık kuruyorsun.
Düz mantık değil gerçek dünya örneği veriyorum. Yaşamadım, yaşayan görmedim diyorum. Böyle bir şey ilk defa duyuyorum. Çoğu telefonun zaten Türkiye dahil Avrupa’da satılan modeli tamamen aynı. Şebeke sorunu olması için mantıklı hiçbir sebep yok.

Ben ocak ayı öncesi aldım Kuveyt'ten.
iPhone 14 256 GB
Garanti süresi 1 yıl

Hatta AirPods aldım buraya göre 2 Bin TL daha ucuz.

6 Bin TL olsa bile her türlü daha uyguna alıyorsun.

Örnegin orada telefon 15.000 idi
Uçak bileti 4000 (Aynı gün gidip gelebilirsiniz) Vize ücreti yok Online alıyorsunuz vizeyi.
Telefon IMEI kayıt 2700 verdim

Burada fiyatı 31 ile 33 arası.

Hadi 30 bin TL diyelim.

15+4+2.7 bana 21.7 22 bin TL düz diyelim. Yani 8 ile 10 bin TL arası daha uygun

Sen bugün almaya kalksan
15+4+6

25 bin TL yine her türlü uygun.

Hocam kuveyyten telefonu nereden aldınız? Acaba? Ben de gidip almayı düşünüyorum da orada Apple mağazası yokmuş sanırım lokal mağazalardan mı aldınız ve bunların güvenilirliği nasıl? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Hocam kuveyyten telefonu nereden aldınız? Acaba? Ben de gidip almayı düşünüyorum da orada Apple mağazası yokmuş sanırım lokal mağazalardan mı aldınız ve bunların güvenilirliği nasıl? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
X cite den aldım hocam, aynı gün gidip alıp dönebilirsiniz. Ülke içerisinde birçok mağazası var taksi ile her birini ziyaret edebilirsiniz. Yakın zamanda uçak biletlerine baktım gayet uygun.
X cite oranın teknosası gibi bir mağazası, yani güvenli ve 1 yıl apple garantili alıyorsunuz.

Yurt dışından 3 ay önce aldığım iPhone 12 Pro Max cihazımdan yazıyorum. Gönül rahatlığıyla yurt dışından getirdiğin cihazı Türkiye de kullanabilirsin. Tabii ki önce araştır ona göre al bütçe dahilinde fiyat karşılaştır.

Bak benim şu an elimde iPhone 14 var almanyada saturn diye bir yer var ordan aldım 930 Euro burada ımeı açtırması 2750 yaptım bana 22 k ya patladı sana önerim iPhone 13 yada 13 pro alman 14 gereksiz para harcamadan başka birşey değil 13 el 14 arasında hiçbir fark yok iyi günler

X cite den aldım hocam, aynı gün gidip alıp dönebilirsiniz. Ülke içerisinde birçok mağazası var taksi ile her birini ziyaret edebilirsiniz. Yakın zamanda uçak biletlerine baktım gayet uygun.
X cite oranın teknosası gibi bir mağazası, yani güvenli ve 1 yıl apple garantili alıyorsunuz.
Hocam merhaba, hava limanına ne kadar uzakta acaba xcite mağazası? Bir de tax free var mı Kuveyt’te?

Geri
Yukarı