Yurt dışı iPhone 14 Pro Max alınır mı?

Isaac N3wton

Centipat
Dostlar benim sorum yurt dışından iPhone 14 Pro Max almayı düşünüyorum malum Türkiye fiyatları ortada sorum yurt dışından getirdiğimiz telefonun sadece pasaport işletmesimi gerekiyor ayrıca ekstradan bir vergi ödemesi gerekiyor mu?

Dostlar benim sorum yurt dışından iPhone 14 Pro Max almayı düşünüyorum malum Türkiye fiyatları ortada sorum yurt dışından getirdiğimiz telefonun sadece pasaport işletmesimi gerekiyor ayrıca ekstradan bir vergi ödemesi gerekiyor mu?

Hat kullanman için IMEI atman-attırman gerek sadece.

Pasaport kaydı yaptırman yetiyor ama 3 yıl kullanma zorunluluğu, ikinci elde ciddi değer kaybı ve kronik bir sorun olduğunda muhatap olacağın kimsenin olmaması seni bekleyen ciddi dezavantajlar. Bu dezavantajlara göre kararını ver derim.

Pasaport kaydı yaptırman yetiyor ama 3 yıl kullanma zorunluluğu, ikinci elde ciddi değer kaybı ve kronik bir sorun olduğunda muhatap olacağın kimsenin olmaması seni bekleyen ciddi dezavantajlar. Bu dezavantajlara göre kararını ver derim.

Hocam sizin belirttiğiniz dezavantajlardan yana hiçbir sıkıntım yok

Dostlar bir sorum tax free işlemleri nasıl gerçekleşiyor

Dostum ben alıp kullanan birisi olarak söyleyeyim fazla fotoğraf çekmem, telefonda pek fazla oyun oynamıyorum. Açıkçası 15k bandında herhangi bir Android veya iPhone 11 de benim işimi görürdü ufak bir pişmanlık hissi doğuyor sonrasında ama 27-28k bandında alıp 6kya kayıt ettireceğini varsayarsan TR şartlarından 14K daha avantajlı olduğunu görebiliriz. 3 yıl sonunda Türkiye cihazı sayılır A2894 numaralı modelleri 1 yıl global garantili Apple TR de garantisi oluyor.

Tax Free sorunuza gelirsek de yurt dışından cihazı alıyorsun paketledilerse paketini paketlemedilerse kutusunu kesinlikle açmayın havalimanında çıkarken fişinizi gösterip ülkelere göre değişen genelde %10 olan tax Free'nizi iade alıyorsunuz.
Hocam sizin belirttiğiniz dezavantajlardan yana hiçbir sıkıntım yok

Dostlar bir sorum tax free işlemleri nasıl gerçekleşiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı