Yurt dışından iPhone 14 Pro Max alınır mı?

Kronik sorun değil. Çan çin çonlar kırmışlar ekranı. Kıskançlık işte. Senelerdir İOS'u kıskanıyorlar.

En fazla kronik sorunlu telefon modeli barındıran markanın iPhone olduğunu hepimiz biliyoruz 🙂 Üstüne üstlük hepsini Apple'nin kabul ettiğini de biliyoruz 😀 Başka lafa gerek yok.

En fazla kronik sorunlu telefon modeli barındıran markanın iPhone olduğunu hepimiz biliyoruz 🙂 üstüne üstlük hepsini Apple'nin kabul ettiğini de biliyoruz 😀 başka lafa gerek yok.

Kaç kere iOS kullandın, gelmiş IOS'a laf ediyorsun. 🤣
Bir iOS var, bir de diğerleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç kere iOS kullandın, gelmiş IOS'a laf ediyorsun. 🤣
Bir iOS var, bir de diğerleri.

iPhone 13 Pro Max kullanıyorum 😀 Bilip bilmeden konuşanlara kıl oluyorum... Ayrıca sen kim oluyorsun da benim gelirime laf ediyorsun? "cebine Realme koyamayan gelmiş IOS'a laf atıyor" böyle görgüsüz insanlarla kaybedecek vakit yok bende. Tekrar cevap vermede gözümde iyice düşme.

Babam yarın İsviçre'ye iş seyahatine gidiyor sizce ona bir 14 Pro Max aldırıp IMEI kaydı mı yaptırayım yoksa Türkiye'den mi alayım? Yurt dışı alırsam iPhone 13'üm üzerine çok az bir fark oluyor bir de IMEI parası ya da TR'den alıp 3 ayda farkını mı ödeyeyim? Bir de telefonu 3 yıl sonra satabilir miyim? Son olarak sizce İsviçre'de bulabilir mi telefonu?
Bir arkadaşım yurt dışından almanın nerdeyse daha ucuza geldiğini söylemişti ama bende bilmiyorum biri aydınlatabilirmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı