Yurt dışı iPhone 14 Pro Max alınır mı?

Daha fazla  
Merhaba, Mardin de tanıdığım arkadaş var telefoncudan iPhone 14 Pro Max alıp bana gönderecek telefonun fiyatı şu an dolar arttığı için 1220$ yani 28.264TL dün ise bu telefonun fiyatı 26.000TL'ydi sizce şu an satın alayım mı yoksa dolar düşer mi?

Merhaba, Mardin de tanıdığım arkadaş var telefoncudan iPhone 14 Pro Max alıp bana gönderecek telefonun fiyatı şu an dolar arttığı için 1220$ yani 28.264TL dün ise bu telefonun fiyatı 26.000TL'ydi sizce şu an satın alayım mı yoksa dolar düşer mi?
Alınır. Eşim, ben, ablam, eniştem 4 adet aldık ilk çıktığın da. Hepimiz de 13 pro Max vardı tr alınmalı. Onları sattık yurt dışı 14 promax aldık. Sattığımız paraya hem 14 pro Max hem kayıt hemde Batum gidiş geliş biletlerini aldık. Biz 21K ya almıştık. Eniştem askeri personel Van dan getirmişti.

Neden alınmaz mış bir cevap verir misiniz?

Yurt dışı cihaz almak Rus ruleti oynamak gibi bir şeydir. Kayıt yaptırman lazım. 6K TL verip kayıt yaptırdığında 3 yıl kullanma zorunluluğu var. Kimseye satamazsın. 3 yıl sonra da ikinci elde ölü fiyatına gider. Hepsini geçtim cihazda bir kusur olduğunda muhatap olacağın bir kişi yok. Kendim 46k e Apple garantili 14 Pro aldım. Kafam rahat. Bir sorun olduğunda muhatap olacağım birilerinin olduğunu biliyorum. Yarın elden çıkarsam ölü fiyatına gitmeyeceğini de biliyorum.

Geri
Yukarı