Yurt dışı iPhone 14 Pro Max almak

Seluze12

Hectopat
Yer
Çekmeköy/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
3.Kaptan / Second Officer
Selam,

Mesleğim gereği sürekli yurtdışındayım diyebiliriz. iPhone 14 Pro Max almak istiyorum. Telefonu yurt dışı cihazı olarak almak istiyorum. Fakat gemide olduğumdan, sorumluluk gibi problemlerden gemiden ayrılıp cihazı kendim temin edebilecek zaman bulamıyorum. Bu yüzden dolayı aileme Türkiye'ye getirilen yurt dışı cihazları satan güvenilir kaynaklardan aldırmak istiyorum.

Fakat;

1. problem güvenilir diyebileceğim bir kaynağım (satıcı) tanımıyorum.

2. bu cihazlar her ülke değişiminde otomatik olarak SIM Card exp. Tarihini güncelliyor mu bilmiyorum.

3. bazı ülkelerin sunduğu iPhone 14 Pro Max modelleri, diğer ülkelerden biraz farklılık gösteriyormuş. Bundan dolayı o ülkeler garanti sağlamıyormuş gibi sorunlar oluşuyormuş. Bu tam olarak nedir?

4. cihazı teslim aldıktan sonra cihazı kendi Pasaport'umun üzerine işlettiğimde bazı satıcılar 3 yıl geçerli gibi bilgiler verdi ve bu yapıldığı zaman kimseye satamama durumu varmış doğru mu?

Bu konularda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla...

Dostum ilk once selamlar tabiki yurt disindan almak oluyor ama cogu siteler guvenilir degil malesef sana ne oneririm diyosan kendin yurt disina gidip alman daha guvenilir ve rahat olur butce konusunda ben gidemem diyosan para biriktirip yurt disina gitmen daha iyi saygilar..

Dostum ilk once selam tabii ki yurt disindan almak oluyor ama cogu siteler guvenilir degil maalesef sana ne oneririm diyorsan kendin yurt disina gidip alman daha guvenilir ve rahat olur bütçe konusunda ben gidemem diyorsan para biriktirip yurt disina gitmen daha iyi saygilar.

Teşekkürler bilgi için. Lakin şu dönem içerisinde maalesef yurt dışına gidebilecek bir zamanım yok. Bundan sebep telefonu aileme aldıracağım. Türkiye'ye geldiğim zaman kendilerinden teslim alacağım. Zaten yurtdışındasın alsana diyebilirsin ama maalesef yukarıda belirttiğim gibi onu da yapamıyorum.

Teşekkürler bilgi için. Lakin şu dönem içerisinde maalesef yurt dışına gidebilecek bir zamanım yok. Bundan sebep telefonu aileme aldıracağım. Türkiye'ye geldiğim zaman kendilerinden teslim alacağım. Zaten yurtdışındasın alsana diyebilirsin ama maalesef yukarıda belirttiğim gibi onu da yapamıyorum.
dostum evet malesef bu donemde bende gidemiyorum yurtdisina tabiki dedigin seyi yap

Geri
Yukarı