Yurt dışı iPhone 14 Pro Max almak mantıklı mı?

AsilTÜRK

Decipat
Irak'tan bir arkadaşım almış 28'e sana da çözeriz gibisinden bir şey söyledi sizce bu fiyata almak mantıklı mı?
Muhtemelen haftaya falan alırım yani 6K'da kayıt ücreti vereceğim.

34 k gibi bir ücrete geliyor bence iyi.

Gürcistan zam yaptıktan sonra şu an en uygun Romanya'da. Ama yine de makul fiyat alınabilir bence. Sadece Max almadan önce 2 kere düşünün. Büyük telefon herkese göre değil.

Yurt disina cik gel, 3 yil uzerine kayitli SIM ile calisma zorunlulugu vs. gibi nedenlerden dolayi ben sahsen 14 Plus 256GB alirdim. Yurt disi cihaz cok uyguna gelmedigi surece bu paralari vermem sahsen.

İmei kayıt şartlarını ve 3 takvim yılı telefonun pasaporta kaydettiren kişinin sim kartıyla çalışacağını biliyorsundur umarım.
Hocam aslında bilgim biraz az yurt dışına çıkmak falan gerekiyormuş öyle bir durumum olur mu hiç sanmıyorum nasıl oluyor bu işler?

Bir telefona 15K'dan fazla para vermek akıl dışı bence. Hiçbir gereği yok. Bence mantıklı değil.
Hocam haklısınız da 2-3 önce aldığım Poco X3 NFC şu an neredeyse 10K.
Orta segment dandik bir cihaza 15K bayılmaktansa her şeyiyle harika olan 14 Pro Max alırım. Yanlış mı düşünüyorum?

Hocam aslında bilgim biraz az yurt dışına çıkmak falan gerekiyormuş öyle bir durumum olur mu hiç sanmıyorum nasıl oluyor bu işler?

Hocam haklısınız da 2-3 önce aldığım Poco X3 NFC şu an neredeyse 10K.
Orta segment dandik bir cihaza 15K bayılmaktansa her şeyiyle harika olan 14 Pro Max alırım. Yanlış mı düşünüyorum?
Her şeyiyle harika S20FE aldım 11.000TL'ye, çok memnunum.

Geri
Yukarı