Yurt dışı iPhone 14 Pro mu, yurt içi iPhone 13 mü?

Bütçe
29000

Olesti Kampara

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam, çok yakın bir zamanda telefon almayı düşünüyorum. Rize'de oturduğum için kolayca Gürcistan'a gidebilme imkanım var. Gürcistan'dan iPhone 14 Pro 128 GB almak ile Türkiye'den iPhone 13 256 GB aynı ücrete geliyor benim için. Bu konuda sizin de fikrinizi almak istiyorum. Aklıma en çok takılan konu, garanti konusu. Türkiye'den alınca böyle bir soru işareti kalmıyor ancak aynı fiyata Gürcistan'dan iPhone 14 Pro alabilme imkanı da cazip gelmiyor değil. Sıfır yurt dışı üründe bir sorun yaşar mıyım? Siz olsanız ne yapardınız?

Ben yurtdışı iPhone 12 kıllanıyorum 7-8 aydır bir problem yaşamadım. Benim tercihim 14 pro olurdu.

Bende Gürcistan'dan daha yeni aldım 1 sene uluslararası garantisi var kayıt ettirdikten sonra 2026 1 Ocaktan itibaren hattın herkese açılacak.

Herkese selam, çok yakın bir zamanda telefon almayı düşünüyorum. Rize'de oturduğum için kolayca Gürcistan'a gidebilme imkanım var. Gürcistan'dan iPhone 14 Pro 128 GB almak ile Türkiye'den iPhone 13 256 GB aynı ücrete geliyor benim için. Bu konuda sizin de fikrinizi almak istiyorum. Aklıma en çok takılan konu, garanti konusu. Türkiye'den alınca böyle bir soru işareti kalmıyor ancak aynı fiyata Gürcistan'dan iPhone 14 Pro alabilme imkanı da cazip gelmiyor değil. Sıfır yurt dışı üründe bir sorun yaşar mıyım? Siz olsanız ne yapardınız?

14 Pro almanız daha mantıklı, ürünü kendiniz satın alacağınız için faturasını saklayın. 1 yıl uluslarası garantiden faydalanmak için gerekli çünkü. Ayrıca IMEI kaydı yapmadan servis hizmeti alamazsınız.

Kesinlikle 14 Pro almanızı tavsiye ederim. Zaten telefon alacaksın neden gidip en son sürümünü almıyorsun ? Ki o kadar para vermişken kesin ve kesin 14 Pro.

Kayıt için ayrıca 6000 TL vereceksiniz. Bunu göz önünde tutun. 14 pro almak daha mantıklı. Temiz kullandığınız sürece garantilik sorununuz olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı