Yurt dışı iPhone 15 Pro Max alınır mı?

Aybars Dilsiz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben yazın iPhone 15 Pro Max almak istiyordum ama zam geliceğini duydum o yüzden şu an yurt dışı ürün almak istiyorum. Yazın da IMEI kaydını açtırırım. Daha önce hiç yurt dışı ürün almadım. Bir sıkıntı çıkar mı veya satarken sorun çıkartır mı? IMEI kaydı olmadan Türk Telekom hattını kullanabilir miyim?

Yanlış bilgi
8 ay kullanıyorsun 4 ay hatsız kalıyorsun.

Bu yüke girilmez S24 Ultra almalısın.

2 SIM yuvası var diye biliyorum, tek SIM yuvası 6 ay geçerli. 6 ay dolduğunda diğer yuvaya takıyorsun 6+6 12 oluyor. Her yıl başında ise hak yenileniyor. Kısaca 1 senede kesintisiz kullanabiliyorsun. Ben en azından öyle biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Android kullanıcısıyım sıkıldım iOS geçmek istiyorum artık hayalimdi.

Android'den sıkılmak ne bro? Allah kurtarsın.

iPhone 15 Pro kayıtlı al madem kayıtsız çok uğraştırıyor çünkü arkadaşım 2 telefonla geziyordu elinde o kadar para verip girilecek iş değil.

Android'den sıkılmak ne bro? Allah kurtarsın.

iPhone 15 Pro kayıtlı al madem kayıtsız çok uğraştırıyor çünkü arkadaşım 2 telefonla geziyordu elinde o kadar para verip girilecek iş değil.

Sıkılmak derken anlatamadım hiç kullanmadığım için iPhone geçmek istiyordum Pro modeli elime küçük geliyor o yüzden Pro Max istiyorum bir de şarj çok önemli 2 telefonla arkadaşın 8 ay normal kullandıktan sonra mı geçti yoksa telefon ilk geldiği günden beri hep öyle mi kullanıyor çünkü yazın ben kaydını yaptıracağım bir soru daha sormuştum kayıt yaparsam 1 sene sonra satabilir miyim diye bunun cevabını biliyor musunuz?

Geri
Yukarı