Yurt dışı iPhone 15 Pro Max alınır mı?

Aeroxs

Hectopat
Daha fazla  
15 Pro Max almayı düşünüyorum 120+120 sonrasında bu yöntemi kullanarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açmayı düşünmüştüm ve sonra bu yöntem kapanana kadar kullanırım dedim fakat ben Amerika'dan almayı düşünüyorum. Onlarda çift eSIM var, fiziksel SIM yok ve bu yöntemde 3G'ye düşerse şehirler arası yol veya çok çekmeyen yerlerde benim için sıkıntı olur. eSIM için bir yöntem var mı? Çekmeyen yerlerde de telefonu kapatmadan problemsiz nasıl kullanabilirim ve ayrıca IMEI ücreti 2024'te 30 bin olacak deniyordu. Şu an zam geldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
15 Pro Max almayı düşünüyorum 120+120 sonrasında bu yöntemi kullanarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açmayı düşünmüştüm ve sonra bu yöntem kapanana kadar kullanırım dedim fakat ben Amerika'dan almayı düşünüyorum. Onlarda çift eSIM var, fiziksel SIM yok ve bu yöntemde 3G'ye düşerse şehirler arası yol veya çok çekmeyen yerlerde benim için sıkıntı olur. eSIM için bir yöntem var mı? Çekmeyen yerlerde de telefonu kapatmadan problemsiz nasıl kullanabilirim ve ayrıca IMEI ücreti 2024'te 30 bin olacak deniyordu. Şu an zam geldi mi?
Hayırlı olsun imei ücreti 30 bini geçti.15 pro yu ABD den 1300$ (40.300) e mi alsam yoksa trden 3 taksitle 73 bine mi alsam karar veremedim. 120+120 kullanmayı düşünüyorum

O kadar para bayılıp bu kadar uğraşmak istemezdim. Herkesin kendi tercihi, kendini bağlar.
31.692₺'lik imei kayıt ücretini verecek kadar bütçeniz rahatsa direkt resmi garantili iPhone da bakılabilir.
Hadi güvenilir bir satıcıdan ürün alıp, videoda anlatılan şeklinde yaptınız diyelim ancak 3G'ye düşme, hat çekmeme gibi birçok problem yaşanabilir. Emeğinize yazık olur.
Bu şekilde yapıp kullananlar varsa daha iyi bilgi verir ama dediğim gibi ben böyle bir topa girmezdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı