Yurt dışı iPhone alınır mı?

Hocam hayır elinizde falan kalmaz zaten IMEI bitmesi demek telefonuda kullanamayacağınız anlamına gelmez sadece ilgili operatörünüzün servis sağlayacağısını kullanamazsınız yani hiçbir şekilde elinizde kalmaz.
Süresi bitince kesin olarak SIM kartı takamıyorum ama değil mi?

Hocam tabii ki takabilirsiniz SIM kartınızı sadece süreniz yokken göremezsiniz ancak her yıl telefonunuza 4 ay fiziksel 4 ayda e SIM tekrardan yüklenir.
Yani sadece yıl içinde 4 ay SIM kartı olmadan kullanacağım değil mi? Hocam bunlar kesin bilgiler ama şimdi değil mi biraz fazla sordum ama. :D

Yani sadece yıl içinde 4 ay SIM kartı olmadan kullanacağım değil mi? Hocam bunlar kesin bilgiler ama şimdi değil mi biraz fazla sordum ama. :D

Hocam tam tersi mesela telefonunuzun süresi 8 ay kalmış diyelim yeni yıla girdiğinizde bu telefona 4 ay daha süre eklenir her yeni yıla girdiğinizde cihaza 4 ay süre eklenir eğer ki telefonunuz e SIM destekliyor ise e SIM üzerindende 4 ay süre kullanabiliyorsunuz.

Hocam tam tersi mesela telefonunuzun süresi 8 ay kalmış diyelim yeni yıla girdiğinizde bu telefona 4 ay daha süre eklenir her yeni yıla girdiğinizde cihaza 4 ay süre eklenir eğer ki telefonunuz e SIM destekliyor ise e SIM üzerindende 4 ay süre kullanabiliyorsunuz.
Tamam, teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı