Yurt dışı iPhone alınır mı?

Alınır ama kayıt ettirilmez yanına da bir 6S gibi eski bir iPhone ile iCloud arama yönlendirme ile kullanılır. Bu arada yurt dışında dediğiniz modellerin "toplama" cihaz olma ihtimali var kesinlikle güvenilir bir tanıdığınız ile alın derim.

Alınır ama kayıt ettirilmez yanına da bir 6S gibi eski bir iPhone ile iCloud arama yönlendirme ile kullanılır. Bu arada yurt dışında dediğiniz modellerin "toplama" cihaz olma ihtimali var kesinlikle güvenilir bir tanıdığınız ile alın derim.

Hocam toplama olduğunu anlama yöntemi var mı veya 11 12 bine hangi telefon alınır.

Hocam toplama olduğunu anlama yöntemi var mı veya 11 12 bine hangi telefon alınır.

iPhone 12 alınır oralardan o paralara ama tavsiyem bu cihazlar yerine S23 alabilirsiniz Server kaydı yapar arkanıza bakmazsınız. Toplama olduğunu anlama yöntemi yok maalesef aldıktan sonra belli oluyor parça sorgulatma 3U Tools ile bakıyorlar genelde.

iPhone 12 alınır oralardan o paralara ama tavsiyem bu cihazlar yerine S23 alabilirsiniz server kaydı yapar arkanıza bakmazsınız. Toplama olduğunu anlama yöntemi yok maalesef aldıktan sonra belli oluyor parça sorgulatma 3U Tools ile bakıyorlar genelde.

Hocam bir süre iPhone kullanmak istiyorum Android istemiyorum.

Sırf iOS diye iPhone almak saçma Android kısmından S23 veya Xiaomi 13T modelleri falan çok iyi telefonlar.

Xiaomu tam fiyat performans paranın karşılığını sana batarya, kamera ve performans olarak fazla fazla veriyor pişman etmez. iPhone alınca kablo ile dolaşırsın.

Bir de illahi iPhone alacağım diyorsan düz model alma yani 13 yerine mesela 13 Pro al. 13 Pro'ya paran yetmiyorsa 12 Pro almalısın ki 12 serisi kronik problemliydi.

Tavsiyem S23 veya yurt dışı S23Ultra server kaydı yapar kullanırsın.

Hocam bir süre iPhone kullanmak istiyorum Android istemiyorum.

Alınabilecek en dip cihaz ve en dümdüz cihaz12. Sadece elma logosuna ve IOS'e para verdiğini unutma (12 için konuşuyorum). Gerçek bir iPhone deneyimi yaşamak istiyorsan bugün 13 Pro ve yukarısı olan Pro modellere bakmanız gerek onlara bütçe yetmiyorsa yapacak bir şey yok tabii ki sadece bilin istiyorum sonra "iPhone'da bu muymuş ya" demeyin :)

Geri
Yukarı