Yurt dışı iPhone almak

ONUR_1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba sarı site gibi uygulamalar da yurt dışı sıkıntısı olmayan telefonlar sırf kayıt durumu yüzünden çok çok ucuza satılıyor bildiğim kadarı ile bu yurt dışı telefonların hatları belli bir süre kullanılabiliyor ondan sonra telefon çalışmaya devam ediyor fakat SIM i açtırmadığınız veya telefon u kayıt yaptırmadığınız sürece SIM kart takıp kullanamıyoruz buraya kadar bir yanlışım var ise düzeltir iseniz sevinirim. Onun dışın da bu diğer yurt dışı telefonların yanın da IPhone'nin eski fakat TR modellerinden bir tane alıp SIM kartımı ona takmayı düşünüyorum (iPhone 6-7-8) ve SIM takılı o TR telefonun da ki iCloud hesabını aldığım diğer telefona da açar isem o SIM in takılı olduğu karta herhan gibi bir mesaj veya arama geldiği zaman o yurt dışı telefon da da görünüyor ve cevaplayıp dönüş sağlayabiliyorsun zaten internette de bunun ile ilgili birçok video var fakat ben 4-5 tane yurt dışı telefon almak istiyorum şimdi ana konuya gelir isek bu aldığım eski iPhone telefon a SIM kartı takıp aynı iCloud hesabını diğer telefonlar da da açar isem o eski telefona gelen çağrılar diğer yurt dışı telefonların hepsi ile cevaplıyabilir miyim hepsine aynı anda arama veya mesaj düşer mi (bir aynı hesap ı Max kaç telefon da kullanabilirim) anlamayan veya anlatamadığım arkadaşlar için aşağıya özet konuyu anlatan bir görsel koyacağım.

Dosya Ekleri

• sim kart ın takılı olduğu eski iphone (6-7-8).png
    sim kart ın takılı olduğu eski iphone (6-7-8).png
    113,7 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı