Yurt dışı iPhone'lar nasıl kullanılıyor?

Bütçe
8-9K
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. 2. el bir iPhone 12 almaya niyetlendim. Yd cihazlar diğerlerine nazaran daha ucuz olduğu için onlara yöneldim ancak bu cihazlar TR de nasıl kullanılıyor? Alırken kendi iCloud'umuzla değiştirdiğimiz zaman sıfırlama vs yapınca bizim iCloud bilgilerimizi mi istiyor? Çoğu ilanda gewey vardır deniliyor nedir bu gewey? Bu cihazlar kullanım süresi dolunca nasıl aktif olabiliyor? Pasaportum yok, pasaport kaydı mi gerekiyor?

IMEI kaydı yaptırmak için yurt dışına çıkmanız gerekiyor, çıkmazsanız yaptıramazsınız. Sadece telefonu kaydettiren kişinin hattı kullanılıyor.

Yani sıkıntılı iş ben bulaşmazdım.

Peki bu gewey denilen olay nedir? TR hattının üstüne montajlaniyor sanırım. Bu şekilde kullanılabilir mi? MediaMarkt Belçika'dan akrabama SE 2 5G aldirsam ve burada açıp gewey ile kullansam yine pasaport zorunluluğu var mı?

Peki bu gewey denilen olay nedir? TR hattının üstüne montajlaniyor sanırım. Bu şekilde kullanılabilir mi? MediaMarkt Belçika'dan akrabama SE 2 5G aldirsam ve burada açıp gewey ile kullansam yine pasaport zorunluluğu var mı?
Hocam gewey işi zor özellikle iPhone'lar için o iş yaş yani. Ancak akrabanız kendi pasaportu ile kaydettirirse kullanır tabii hatta onun üstüne olacak.

Merhaba. 2. el bir iPhone 12 almaya niyetlendim. Yd cihazlar diğerlerine nazaran daha ucuz olduğu için onlara yöneldim ancak bu cihazlar TR de nasıl kullanılıyor? Alırken kendi iCloud'umuzla değiştirdiğimiz zaman sıfırlama vs yapınca bizim iCloud bilgilerimizi mi istiyor? Çoğu ilanda gewey vardır deniliyor nedir bu gewey? Bu cihazlar kullanım süresi dolunca nasıl aktif olabiliyor? Pasaportum yok, pasaport kaydı mi gerekiyor?
Yurt Dışı cihazlar için pasaport kaydı gerekiyor.(2732₺).Bunun içinde 3 ay öncesine kadar yurt dışına çıkmış olmak gerekli.Ayrıyeten pasaporta kayıtlı kişi üzeri hatlar harici kullanılmıyor.Devey'de sim üzeri bir kart.Onun da kapanma ihtimali var.Yani alınmaz.

Hocam gewey işi zor özellikle IPhone'lar için o iş yaş yani. Ancak akrabanız kendi pasaportu ile kaydettirirse kullanır tabii hatta onun üstüne olacak.

Teşekkürler sanırım yurt içi IP11 en mantıklısı.

Yurt Dışı cihazlar için pasaport kaydı gerekiyor.(2732₺).Bunun içinde 3 ay öncesine kadar yurt dışına çıkmış olmak gerekli. Ayrıyeten pasaporta kayıtlı kişi üzeri hatlar harici kullanılmıyor. Devey'de SIM üzeri bir kart. Onun da kapanma ihtimali var. Yani alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı