Yurt dışı kayıtlı telefon alınır mı?

batuhan67761

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 7+ buldum ikinci yurt dışı ve kayıtlıymış. Problem olmaz yorumlarınızı görürsem telefona bakmaya gideceğim 5TL'ye koymuş 3.5'a biraktirdim telefonu zaten eşi kullanıyormuş alırken e-Devlet'ten IMEI'sini sorgulatacağım. Hattı falan değiştirdiğimde problem olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Eğer Türkiye'ye kaydedilmemişse ekstradan 3.500 TL kayıt ücreti ödersiniz. Kaydedilmiş ise kaydedilen pasaport sahibi harici kimsenin SIM kartı çalışmaz.

Öncelikle 3.5k ₺ yurt dışı bir Iphone 7+ için çok fazla. Easycep'te bile Iphone 7 düz 3.5k ₺, Iphone 7+ 5k, ki bu telefonlar yurt içi cihaz.

Ayrıca telefon kayıt ettirilmemiş ise 6 bine kadar kayıt ücreti ödersiniz, eğer kayıt ettirilmişse bunun üzerinden en az 3 yıl geçmiş olması gerekiyor ki farklı hat kullanabilesiniz.

eski cihaz olduğu için eski usul pasaport kaydı vardır. Yani her sim ile kullanilabilir. Eğer telefon kafanıza yattıysa bakmaya gidilebilir.

Eski cihaz olduğu için eski usul pasaport kaydı vardır. Yani her SIM ile kullanilabilir. Eğer telefon kafanıza yattıysa bakmaya gidilebilir.

Çok teşekkür ederkm hattımı taktigimda çalışıyor ise sonradan sıkıntı çıkar mı?

Sıfır yurt dışı Xiaomi alın daha az zahmet çekersiniz.

Hocam kamera performansı ve hızda her türlü iPhone alır 5 yıldır Android kullanıyorum ama iPhone çok rahat.

Geri
Yukarı