Yurt dışı POCO F5 alınır mı?

11.000 TL civarına 12/256 satılıyor. Günlük kullanım ve kamera önemli benim için. Şu an Note 10 Pro kullanıyorum. Aslında çok bir şikayetim yok. Ama anlamadığım şekilde çok ısınıyor. Telefona çok yüksek paralar vermek istemiyorum. Daha önce birçok yurt dışı cihaz kullandım, bu fiyata TR cihazlarına baktığımızda A34 vs var. O da fena değil aslında. Ama ekranı falan çok hoşuma gitmedi.
POCO F5 kullanan arkadaş varsa deneyimlerini paylaşabilirse sevinirim.
Havalar sicak ve MIUI 14 çok isiniyor hocam. 10s kullanıyorum oyun oynarken batarya 50 dereceyi gördü.

Havalar sıcak ve MIUI 14 çok isiniyor hocam. 10s kullanıyorum oyun oynarken batarya 50 dereceyi gördü.

MIUI 14'ü Redmi Note 9S'te denedim gayet iyi çalışıyor. Genel güncelleme sorunu olsaydı bu cihazda da olurdu. Güncellemeyle alakalı değil de cihazın özellikleri ile alakalı bir durum.

Poco F serisi orta segment F/P telefonlark diye geçiyor genelde. Tr ekonomisinde bile F/P olarak geçiyorsa daha ucuzu iyi bir fırsat gibi.
Yurtdışı alınca baya makul kalıyor fiyatı bence de
Ben olsam A34 alırdım, Xiomi Note 9 Pro kullanan biri olarak ekrana bakınca OLED ekrandan mıdır bilmem gözüme kötü gözükmedi. Tam olarak neden beğenmediniz?
Çerçeveler çok kalın geldi gözüme. Bir de note 10 prodan geçince işlemci olarak pek fark etmeyecek o yüzden çok düşünmedim
Havalar sicak ve MIUI 14 çok isiniyor hocam. 10s kullanıyorum oyun oynarken batarya 50 dereceyi gördü.
Ben oyun oynamadan sadece instagram ile uçuyor sıcaklık :)
Direnç ile kayıt işleminden geçiyor. Asla önermiyorum, ne olacağı belli olmaz o cihaza.
Beni de biraz geri planda tutan direnç işlemi ama işinde iyi olan biri yaparsa sorun olmaz diye umut ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı