Yurt dışı Redmi Note 8 Eduroam Wi-Fi bağlantısı kopuyor

Durniş

Decapat
Üniversite öğrencisiyim. Redmi Note 8 aldım ve IMEI falan hallettim. Hiçbir sıkıntı yoktu ama okula gidip Eduroam'a bağlanmaya çalıştığımda bağlandı attı bağlandı attı sürekli bunu tekrarladı. Normal Wi-Fi'de böyle bir sıkıntıyla karşılaşmıyorum.
Denediğim çözümler
* Wi-Fi'yi mobil veriyi sıfırlamak
*Konumdan Wi-Fi mobil veri takibini kapatmak
*Wi-Fi yardımcısını kapatmak
*Çeşitli IP ve DNS ayarları denemek.
İnternette gördüğüm hiçbir çözüm işime yaramadı. Lütfen yardım edin elim kolum bağlandı. Bir haftalık telefon daha.

Üniversite öğrencisiyim. Redmi Note 8 aldım ve IMEI falan hallettim. Hiçbir sıkıntı yoktu ama okula gidip Eduroam'a bağlanmaya çalıştığımda bağlandı attı bağlandı attı sürekli bunu tekrarladı. Normal Wi-Fi'de böyle bir sıkıntıyla karşılaşmıyorum.
Denediğim çözümler
* Wi-Fi'yi mobil veriyi sıfırlamak
*Konumdan Wi-Fi mobil veri takibini kapatmak
*Wi-Fi yardımcısını kapatmak
*Çeşitli IP ve DNS ayarları denemek.
İnternette gördüğüm hiçbir çözüm işime yaramadı. Lütfen yardım edin elim kolum bağlandı. Bir haftalık telefon daha.
Cihazı kapatıp aç gene oluyorsa geri bildirim merkezinden sorununu yaz. Yazılımsal bir sıkıntı gibi gözüküyor gelen güncellemelerle düzelir.

Onu da denedim. Telefon yurt dışı olduğundan güncellemeler kapalı. Güncelleme yaparsam IMEI gider. Sıfırdan ROM atsam acaba yine gider mi IMEI?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok eski zamanlar da HTC One X telefona IMEI attırmıştım ROM yükledim güncelleme yaptım IMEI gitmemişti o zaman IMEI sorunu yaşamadım diye sen de yaşamayacaksın anlamına gelmez bilemiyorum.

Bilmiyorum denemekte fayda var. Bugün eduroam sertifikası yükledim üniversitede deneyeceğim
Sertifika yükledim baya bir demedim ama hiçbir şekilde olmuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı